İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Fortnite'ın Sızdırdığı Drum Shotgun - Davul Av Tüfeği'nin Oyun Görüntüleri - bannygo.com

Fortnite'ın Sızdırdığı Drum Shotgun - Davul Av Tüfeği'nin Oyun Görüntüleri

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
657348 kişi okudu
5 5

Bu haftanın başlarında, Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği) adında yeni bir Fortnite silahı internete sızdırılarak Epic Games'in oyundaki av tüfeği çeşitliliğini artırmaya yönelik açık planını resmen ortaya koydu.

Birkaç gün sonra, Twitter üzerinden yayınlanan yeni bir sızıntı ile, oyunculara yeni sezon öncesi bazı görüntüler aracılığıyla yeni silahlara ilk bakışlarının ne olabileceğini gösterme ve tahmin etme fırsatı sundu. Şimdiye kadar gördüklerimizin doğru olduğunu varsayarsak, oyuncular bu sürümden oldukça keyif alabilirler.

Fortnite - Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği)

Drug Shotgun (Uyuşturucu Av Tüfeği), bir süredir gördüğümüz ilk ve önemli bir Fortnite sızıntısıydı. Twitter'da silahın gri, yeşil ve mavi varyantlarda olacağını belirten “Lucas7yoshi” hesabından paylaşılan birkaç görüntü ile oyunculara bu yönde ilk sızıntılar da yapılmış oldu.

Sızan tasarıma dayanarak söyleyebiliriz ki, Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği) aslında oldukça tanıdık geliyor.

Sızdırılan görüntülere bakıldığında Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği) ve Sezon 9’dan aşina olduğumuz Heavy Shotgun (Ağır Av Tüfeği) arasında oldukça benzerlikte bulunuyor.

Fortnite - Heavy Shotgun (Ağır Av Tüfeği)

Bu ilk sızıntının ardından Fortnite sızıntıları yayınlayan 'KrispyLeaks'ten bir başka yeni tweet geliyor.

Oyun içerisinde yani harita üzerinde Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği) silahını gösteren gerçek oyun görüntülerini içeriyor. Görüntüdeki animasyonlar ve sesler, tweet'e göre doğru değil çünkü sızan stil mevcut taktik av tüfeğiyle değiştirilmiş gibi duruyor.

Herhangi bir sızıntıda silahla ilgili ayrıntılı bir bilgi henüz bulunmuyor, ancak sızdırılan görüntülere dayanarak bazı varsayımlar yapabiliriz. Drum Shotgun (Davul Av Tüfeği) tüfeğinin Tactical Shotgun (Taktik Av Tüfeği) modelinden çok daha fazla atış yapabileceğini ve daha hızlı bir şekilde ateşleme yapılabileceğini görebiliyoruz.

Epic Games, mevcut Taktik Av Tüfeğini yeni Davul Av Tüfeği ile değiştirmeyi planlıyor da olabilir.

Bunu yapmak, oyuncuların yeni ve biraz tartışmalı Combat Shotgun ile rekabet edebilecekleri daha güçlü bir hızlı ateş alternatifi elde etmeleri anlamına da geliyor. Yeni av tüfeği çok hızlı ateş ederse, büyük olasılıkla birini vurmanız da daha kesin olabilir. Ancak nihayetinde oyunun mevcut av tüfeği eksikliği yüzünden huzursuz olan 'Ateş et ve dua et' oyuncuları için yararlı olduğunu ispatlar nitelikte.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder