İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Bannygo - Hakkında - bannygo.com

Hakkımızda

Bannygo, 2019 yılında hayata geçirilmiş modern bir blog projesi olup diğer blog sitelerinin aksine kolay kullanım, hız ve göze hoş gelen yapısıyla ziyaretçilerinin blog okuma deneyimlerini arttırmayı hedeflemektedir.

Kendi kadrosu üzerinden özgün içerikler üretmeyi hedefleyen Bannygo, sosyal medya üzerinde de benzer içerikleri üretmeyi ve kullanıcılara eğlence odaklı ürünler sunmayı planlamaktadır.

Bannygo'yu diğer blog ve haber sitelerinden farklı kılan en önemli özelliği, elde ettiği geliri kendi üyeleri ile paylaşmasıdır. Nitekim bunu başlatan ve uygulayan Türkiye'deki ilk ve tek site olmasıyla birlikte üyelere yazdığı içerikler, attığı yorumlar, kazandığı rozetler ve aldığı beğeniler üzerinden puan vermekte ve bu puanlar ile de Mağaza'dan son model bir cep telefonu yada ihtiyaç duyulan bir laptop vb. ürünler almasına izin veren modern bir sosyal medya projesidir.

Algoritma, proje fikrini planlama, tasarım ve kodlama süreçleri yaklaşık 1.5 Yıl sürmüş ve 5 Mayıs 2019 yılında hayata geçirilmiştir.

Sorularınız ve istekleriniz için info@bannygo.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Reklam Verme ve Bannygo ile iş ortaklığı için advertise@bannygo.com adresine mail gönderebilirsiniz.