İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Fortnite NERF Roket Fırlatıcı, Epic Games Partisinde Dağıtılabilir - bannygo.com

Fortnite NERF Roket Fırlatıcı, Epic Games Partisinde Dağıtılabilir

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
656865 kişi okudu
5 1

Aylar önce Hasbro, Fortnite'ın popüler silahlarını temel alan temalarla bir dizi NERF ve Super Soaker oyuncak serisi yayınlamak için Epic Games ile birlikte çalıştığını açıklamıştı. İşte yeni güncellemeler.

Öğeler başlangıçta ön sipariş vermek için fazlalaştırıldı ve çok sayıda ürün satın alınmaya hazır duruma getirildi. Bugün yapılan bir duyuruda, Epic Games, yeni bir sınırlı sayıda NERF Blaster’ın erken bir yayın tarihi için programlandığını açıkladı. Ancak elde edilmesi o kadar kolay olmayacak.

Fortnite NERF Roket Fırlatıcı

Zaten mevcut olan Fortnite Hasbro oyuncaklarından biri olan, oyunun Roket Fırlatma silahından sonra temalı, ancak büyük bir su tabancası olan Super Soaker şeklinde geliyor. Şirket, su yerine köpük dart çekecek silahın NERF Blaster versiyonunu sunmayı planlıyor ve bu yaz Epic Games'in Fortnite Yaz Blok Partisi'nde hazır olacak.

Fortnite Summer Block Party

Fortnite Summer Block Party

Epic Games, mayıs ayının başında yaklaşmakta olan Fortnite Yaz Blok Partisi’ni açıklamıştı. Etkinlik Los Angeles'ta gerçekleşecek ve bugün başlayacak; Şirket, 10 Mayıs'ta biletler için ön kayıt kabul etmeye başlamıştı ve o zamandan beri biletler hala satılıyor. Etkinliğin her iki gününe de erişmek için biletler yaklaşık 35 Dolar’dan başlıyor.

Epic Games, ilk Fortnite Yaz Blok Partisi'ne ev sahipliği yapmanın gururunu da yaşıyor. Etkinlik birçok insana oyuncularla bir araya gelme, en sevdikleri flamalar ile tanışma, bir turnuvaya katılma ve daha pek çok şey yapma şansı verecek. Etkinlik, Los Angeles'ın yakınında bulunan Kaliforniya, Inglewood'daki Forum'da gerçekleşecek.

Epic Games'e göre, katılımcılar, bu etkinlik için özel olarak tasarlanan yeni bir oyunda, her biri "şöhret" için dört oyuncudan oluşan ve toplam sekiz takımın katıldığı ilk Yaratıcı turnuvaya katılacak. Yaratıcı etkinlik, Yaz Bloku Partisi'nin ilk gününde yani bugün gerçekleşecek.

Fortnite

Bugünkü tweette Epic Games, NERF Roket Fırlatıcı oyuncağını etkinlikte sınırlı bir erken sürüm olarak sunacağını açıkladı. Ek bilgi verilmedi tabii, ancak bu muhtemelen katılımcıların öğeyi satın alabilecekleri Yaz Blok Partisi'nde oyuncağa sahip olabilecekleri anlamına geliyor.

Hasbro, oyunun farklı tarzlardaki taktik av tüfeğine, saldırı tüfeğine, el sopasına, susturucu tabancasına ve hatta küçük bir lama nişanı gibi birkaç tuhaflığa dayananları da içeren çok sayıda Fortnite Blasters ve Super Soakers satıyor.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder