İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Yenilmezler 4 - Son Oyun, Duygusal Bir Karakter: Natasha Romanoff - bannygo.com

Yenilmezler 4 - Son Oyun, Duygusal Bir Karakter: Natasha Romanoff

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
658929 kişi okudu
5 1

Uyarı: Bu yazıda Avengers: End game için oldukça önemli spoilerlar var bu yüzden dikkatli olun.

Avengers 4: Endgame’in bazı sahnelerinin oldukça can sıkıcı olduğunu söylemek artık bir sır değil. Keza serinin üçüncü filmi olan Avengers 3 : Sonsuzluk savaşı’nın çok daha fazla aksiyon ve gerilim içermesiyle seyirciyi sahneye çeken bir konusu olduğu çok açıktı.

Avengers : Ironman

Ancak filmin tamamına baktığımızda en duygusal ve yıkıcı cinayetlerden birinin Natasha Romanoff olduğunu söyleyebiliriz.

Natasha Romanoff

Orijinal kadın yenilmezimiz, ruh taşını elde etmek için Vormir’de Hawkeye ile birlikte bir dağa tırmanıyor ve ölüm uçurunda kendini gerçek duygularıyla üzücü bir şekilde feda ediyor.

Natasha Romanoff ve Hawkeye

Bu olay, Natasha’nın, Thanos öldükten sonraki beş yıllık zaman atlaması sırasında Avengers’ın lideri haline gelmesinden sonra gerçekleşiyor.

Natasha Romanoff

Bununla birlikte, Natasha’nın Thanos sonrası işi çok fazla olmadığından izleyenler için biraz gönül kırıcı olduğunu da söyleyebiliriz.

Galaksinin koruyucuları

Slate’in Mike Pesca’ya yaptığı “The Gist” adlı röportajında yönetmenler, Anthony ve Joe Russo, Natasha’nın nihayet bir anlam ifade ettiğini ortaya sürdüler.

Natasha Romanoff

Endgame’in ilk taslağı, özellikle ailelerini kaybeden çocuklar ve Thanos’un parmak çırpmasından etkilenen sivillere olanlara daha fazla odaklamıştı. Fakat özel güçlere sahip olan yenilmezlerimizin üçüncü filmde Thanos’un gücüne karşı koyamadıklarını düşünürsek kahramanlarımızın yeniden izlenmesi için karakterler üzerinden değişikliklere gitmek zorundaydılar ve öyle de yaptılar.

Thor ve thanos

Anthony, “Çekim öncesi çok konuştuğumuz tek bir şey vardı, çocukların dörtte birinin ebeveynlerinin olmayacağı fikri. İki ebevenyle başladığımızı varsayarsak, iyi bir fikirdi.”.

Hawkeye

Bu yüzden ana fikir Natasha’nın yetim kalan çocuklara sır kapısı açan bir yuva kuracağı ve burada lider olacağı yönündeydi.

Natasha Romanoff

Temel olarak bu çocukların hepsinin bir aile ile büyüdüğünden emin olurdu, ki bu hiç sahip olmadığı bir şeydi. Natasha insanlar üzerinde yorum yapmaktan ve kahramanlık becerilerini sergilemekten ziyade duygusal ve çekici yönleriyle sinema severleri etkilemişti. Scarlett Johansson tabiki normal seviyede bir kadın olmaktan çok uzaktı, o her yönüyle bir insanı baştan çıkarabilecek hareketler sergiliyordu ve bu da insanların hoşuna gitmeye başlamıştı. Ah Natasha ah “Namı değer Kara Dul

Natasha Romanoff

Hatırlarsanız, Natasha genç yaşta bir suikastçı olarak işe alınmıştı. Ailesini tanımıyordu ve eğitimini bitirdikten hemen sonra bazı bilim adamları tarafından beyni ve tüm vücudu sterilize edilmişti. Bu durum sonrası emir-komuta zincirine sonsuz güvenle bağlanan Natasha artık Avengers ekibinin ilk üyelerinden biri olacak Ironman için aktif bir rol oynayacak ve onu filme katmak üzere elinden geleni yapacaktı. – Zaten yaptığını da hiç şüphemiz yok zira çok fazla rolü olmasa da filmden keyif almamı sağlayan nadir karakterlerden biriydi kendileri.

Natasha Romanoff

Ayrıca eğer Natasha’dan öğreneceğimiz bir konu varsa buda istediği tek şeyin bir aile olduğu gerçeğiydi. O herzaman savaşın bir son bulmasını ve insanların mutlu bir şekilde yaşaması için çalışırdı. Zaten Hydra ile başlayan bu düşmanlığın en büyük sebebi de tam olarak buydu. Ve bu konuda ne kadar başarılı olduğu bilinmez fakat – sonunda Avengers ailesini kendi ailesi yaptığına hiç şüphe yok.

Avengers

Scarlett Johansson’ın bir çok etkileyici karaktere rol verdiğini hatırlarsak bunlardan bir tanesi de Luc Besson’un yönetmenliğini yaptığı ve 2014 yapımı Fransız bilim kurgu filmi olan “Lucy” idi. İsterseniz aşağıda ki makale de filme ait editör yorumlarını ve içeriğini de görebilirsin.

Bu arada eğer bana ihtiyacın olursa bu kesilmiş Natasha Gif’i için ağlayacağım ve ölümünün nasıl daha fazla teyzelik yapmasını engellediğini düşüneceğim.

Hawkeye Ailesi

Yorumlar (3 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  müthiş kaliteli içerik girmişsiniz valla helal olsun

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  yenilmezler 4 filminde oynaması çok normal değildi bence sonuçta özel bir gücü yok

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  scarlett johansson, hayallerimin kadınısın be hatunum benim

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla