İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Tetris Royale, IOS Ve Android İçin Yeni Battle Royale Savaş Oyunu Olacak - bannygo.com

Tetris Royale, iOS ve Android İçin Yeni Battle Royale Savaş Oyunu Olacak

Abone Ol Google News Logo
Ella Switiz
654319 kişi okudu
5 1

Tetris firması yeni bir battle royale oyunu geliştirmek ve sevilen klasik tetris oyununu modern telefonlara getirmek için planlarını açıkladı.

Tetris yeni modern oyununu Tetris Royale olarak adlandırıyor. Ve tam olarak beklediğimiz gibi çalışacak. Oyunun başında 100 oyuncu katılana kadar beklenicek, sonrasında oyun başlayacak ve herkes yarışacak ve sadece sona kalan kişi kazanan olacak. Oyun yakın zamanda iOS ve Android’e geliyor.

Tetris Royale

Bu yılın başlarında, Nintendo Tetris 99 adlı bir Tetris oyunu ortaya çıkarmıştı. Temel olarak, rakiplerine 'saldırı' yolları da dahil olmak üzere, 99 farklı oyuncunun birbiriyle rekabet etmesini sağlayarak bir battle royale oyunu gibi davranmıştı. Yeni tanıtılan Tetris Royale’de tam olarak buna benzer şekilde işleyecek, ancak akıllı cep telefonları için tasarlanmış olacak.

Çekirdek olarak, Tetris Royale herkesin bildiği tanıdık Tetris oyunu olacak- yapboz parçaları yağacak ve oyuncuların çizgileri temizlemek ve oyunu kaybetmemek için onları bir araya getirmesi gerekecek. Sadece klasik sürümün aksine diğer 99 kişi de sizinle birlikte bunu yapmaya çalışacak. Parçaları hızlıca düzene sokamayan kişiler tek tek elenecek. Ve sona kalan kişi oyunu kazanmış olacak.

Şirkete göre, oyuncular günlük zorlukları tamamlama, ödüller kazanma ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkma şansına sahip olacaklar. Şirket, oyunda bir sezon sistemi olacağını da açıkladı. Böylece şirketin Fortnite ve daha yeni çıkan Apex Legends tarafından izlenen yolun aynısını izleyeceğini anlayabiliriz.

Tetris Royale

Tetris Royale ne zaman yayınlanacak?

Ayrıca Tetris Şirketi, iPhone, iPad ve Android cihazlar için yeni oyunlar geliştirmek için N3TWORK adında yeni bir şirket de kurdu. Tetris hayranları Tetris Royale beta oyununun bu yıl içinde geleceğini bekleyebilir, ancak final oyunun uygulama mağazalarında ne zaman başlayacağı ve indirmenin ücretsiz olup olmayacağı belli değil.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder