İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Samsung Galaxy Note 9 Için Bir Kamera Güncellemesi Ile Gece Modu Yayınlandı - bannygo.com

Samsung Galaxy Note 9 için bir Kamera Güncellemesi ile Gece Modu Yayınlandı

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
665861 kişi okudu
5 1

Bu hafta Samsung, Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme 700MB’dan biraz daha büyüktü. Fakat kullanıcıların kamera deneyimlerini arttırmayı planlayan Samsung için işler yolunda gidiyor gibi.

Böylece Samsung, standart cihaz kararlılığı iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine ek olarak ilk gece modu uygulamasının yanı sıra kamera performansını da önemli ölçüde arttırmış oldu.

Android sürümünü yükseltmeden güzel bir kamera iyileştirme güncellemesi sağlayan Samsung, rakiplere resmen bende artık bu yarışın içindeyim diyor.

Samsung Galaxy Note 9 Kamera

Bu güncelleme ile kullanıcılar, Kamera'nın standart “modları” setinde Gece Modunu bulabilecekler.

Bu ekran ayrıca diğer standart modların yanı sıra Yiyecek (canlı yiyecek renkleri), Geniş Özçekim (kaydırma), Panorama, Pro, Canlı Odak, Yavaş Hareket, Süper Yavaş Çekim ve Hyperlapse seçeneklerini de gösterir.

Daha önce hiç “Gece Modu” kullanmadıysanız, önce karanlık bir alanda deneyin; daha sonra daha iyi aydınlatılmış bir yerde normal kameranıza kıyasla deneyin. Emin olabilirsin harika bir deneyim olacak. Tıpkı süper duper HDR gibi!

Samsung Galaxy Note 9 için yapılan son önemli yazılım güncellemesi, 2019 yılının mayıs ayında bir güvenlik düzeltmesi idi.

Samsung, Android Q’nun son sürümünü de eline geçirdiğinde, Android’in en yeni sürümünü Galaxy Note 9’a getirmeyi planlıyor.

İşte size yeni güncelleme ile birlikte Galaxy Note 9’un kamerasının nasıl geliştiğine dair birkaç resim.

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 Karşılaştırma

Güncellemeyi nasıl yapabilirim?

Bu güncellemeye ulaşmak için Galaxy Note 9’un Ayarlarına gidin. Ayarlar içinde, aşağıdaki gibi menü seçeneklerine göz atın: Listenin sonuna kadar kaydırın ve Sistem Güncelleştirmelerini bulun- Güncellemeleri Denetle. Zaten en son yazılımınız varsa, standart kamera uygulamanızı kontrol edin; bu zamana kadar beklediğiniz özelliklere zaten sahip olabilirsiniz.

Samsung, Samsung Galaxy Tab A 10.5 (2018) için Android Pie gibi, benzer cihazlar için de birçok diğer önemli Yazılım güncellemesini beraberinde getirdi. Galaxy J7 (2017) 'nin, Galaxy A9 Star’ının artık Android Pie sürümüne sahip olduğunu söylemekte fayda var. Hatta bu sabah Samsung Galaxy A8 Star ‘da Android 9 Pie sürümünü almaya başladı. Bu herkes için bir Pie festivali!

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder