İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Mücadeleci Babalar İçin Bebek Odaklı 5 Harika Ürün - bannygo.com

Mücadeleci Babalar İçin Bebek Odaklı 5 Harika Ürün

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
656559 kişi okudu
5 1

Babalar günü yaklaşıyor ve babalar günü hediyeleri için herkes bir şeyler bakmaya başlıyor. Kadınların anne olmak istemesiyle başlayıp babaların gece uyanan bebeğe bakması kadar içler acısı bir hale gelen bu ebeveynlik zorluğunda mücadeleci babalar için hazırladığımız hediye önerilerine birlikte bir bakalım.

Ürünlerin mücadeleci babalar için olduğunu bir kez daha hatırlatalım sonra vay efendim ben 20 yaşındayım babama önlük mü alacağım demeyin :) bizden söylemesi.

Bir çocuk bakıcı seti, çocuk bezini 30 saniye içerisinde bir profesyonel gibi değiştirebilirsiniz.

Amazon - Bir çocuk bakıcı seti

72 adet çocuk bezi, mendil, pudra, losyon hatta ekstra kıyafetleri saklayabilir. Sadece lastiği patlamış bir arabada lastik değiştirmek gibi değil mi?

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bu seti çok seviyorum! Güçlü ve dayanıklı yapısı güven veriyor. Bebek bezleri kremler ve mendiller için mükemmel bir tercih. Kayışlar çok uzun ve ayarlaması oldukça kolay, asmak içinde ayrı bir seçenek var. Keşke bunu aylar önce alsaydım Bayıldım!”

Amazondan şimdi satın alın (23,95$) “İki renk seçeneği mevcut”

Bir bebek bezi önlüğü, kaka kokusu yüzünüze vurduğunda sizi gülümsetmek için özel olarak ayarlanmış.

Amazon - Bir bebek bezi önlüğü

Bu önlüğü aldığınızda, lastik eldivenleri, yüz maskesini, kıyafet pimlerini ve ekstra birkaç bebek bezi alacaksınız.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bunu ilk kez baba olmak üzere olan oğlum için aldım. Yaşattığı hissiyat için aslında. Yeni bir babanın çocuk bezi değiştirmek için ihtiyaç duyacağı tüm önemli şeylere sahipti – özellikle maske ve uzun eldivenlere.”

Amazondan şimdi satın alın (29.95$)

Bir Atlas kahve aboneliği, çünkü hepimiz gerçek bir baba olduğunuzda fazla uyuyamayacağınızı biliyoruz. Atlas, sana her ay dünyanın dört bir yanından gelen taze kavrulmuş bütün veya parçalanmış kahve çekirdeği gönderecek.

Amazon - Bir Atlas kahve aboneliği

50’den fazla ülkeden bir seçimle, iki haftada bir veya ayda bir şeklinde abone olabilirsiniz. Tüm malzemeler sürdürülebilir tarım uygulamaları ile elde edilir ve siz siparişi verdiğiniz anca kahve çekirdekleri kavrulur, bu da her zaman taze bir parti elde edeceğiniz anlamına gelir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Kutunun kokusu açtıktan sonra harika geliyor, ayrıca birden fazla kahve çeşidi bir kutu içinde toplu halde geliyor. Tabi yanında farklı şehirlerden bir kartpostal da içerdiğinden alanı oldukça kişisel hissettiriyor ve mükemmel bir deneyim sunuyor. Hepsi inanılmaz derecede taze ve birbirinden farklı bir tada sahip olan kahvelere alışkınım ben. Peru kahvesi: koyu ve neredeyse çikolata tadına sahip. Sabahları tatlı ve lezzetli bir pasta yemiş gibi oluyorum. Diğer yandan Kolombiya kahvesi ise biraz daha hafif rosto tadı gibiydi. Ama yine de lezzetli, zengin tatlılık parçaları vardı.

Amazondan şimdi abone olun (Ayda 9$) “3-6 veya 12 aylık abonelikler vererek ilk paketinizden 10$ indirim kazanabilirsiniz.”

Bir yeni ebeveyn tedarik kiti, bebek bakarken yorulan bedenler ve eller ayaklar için Bir zeytinyağı sabunu, limon el kremi, nane el kremi ve kokusuz kuru şampuan içerir.

Amazon - Bir yeni ebeveyn tedarik kiti

Her şey sert kimyasallardan arınmış, bu yüzden onları bebeğin çevresinde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Amazondan şimdi satın alın (45$)

Her yeni doğan bebeğe hazır halde tutulması gereken yeni ve temel bir bebek bakım kiti

Amazon - Temel bebek bakım kiti

Bir tuzlu su spreyi, burun fısfısı, gaz tahliye damlaları, ateş ve ağrı kesici, yıkanma suyu ve popo macunu içerir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bu, bebekler için harika bir başlangıç seti. Bunu şimdi üç haftalık olan torunum için aldım. Grip suyunu daha öncede kullanmıştık, kesinlikle bu seti tekrar satın alırım bir bebek için temel tüm ihtiyaçları kapsıyor.”

Amazondan şimdi satın alın (18,99$) “İki farklı sürümde mevcut”

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder