İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Amazonda Satılan Ve Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Ürünler Part 2 - bannygo.com

Amazonda Satılan Ve Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Ürünler Part 2

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
634700 kişi okudu
5 1

Bir önceki Amazon'da en çok satılan ve hayatınızı kolaylaştıracak 10 harika ürün içeriğimizin devam niteliğinde olan bu makale ile Amazon üzerinde satılan ve kullanışlı olan 10 farklı ürünü daha sizlerle tanıtmaya çalışacağız. Bu ürünlerin bir çoğunu günlük hayatta çok kullanmasakta bazılarının hayatımız kolaylaştırdığı çok açık, şimdi diğer ürünlere de bir göz atalım.

Serinin ilk 10 ürününe bakmak isterseniz aşağıdan tek bir tıkla geçebilirsiniz, bu içeriği de okumayı unutmayın.

Bulaşık makinesi temizleme tabletleri ile kirli bulaşıklarınızı tamamen temizleyin, Aksi takdirde çok iğrenç olurdu.

dishwasher cleaning tablets

Bu tabletler kokuya neden olan kalıntıları giderir ve doğal olarak bulaşık makinelerinde oluşan kireç ve mineral birikintilerinden kurtulmaya yardımcı olur. Tablet, tüm yıkama döngüsü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayda yaklaşık bir kez kullanılması önerilir. Bunlar, paslanmaz çelik hazne ve plastik haznesi bulunan bulaşık makinelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bunu önerildiği gibi, her ay düzenli bir şekilde kullanacağım. Hatta siparişe abone bile olabilirim. Böylece altı ayda bir yeni bir paket alabilirim. Gerçek şaşırtıcı bir sonuç elde ediyorsunuz.”

Amazondan şimdi satın alın (5,48$)

Ayrıca çamaşır makinesinin tabletlerini de sepetinize eklemelisiniz, çünkü kıyafetlerinizin de güzel ve temiz olmasını istiyoruz.

washing machine tablets

Bunlar önden yüklemeli çamaşır makinelerin de ve üstten yüklemeli çamaşır makinelerin de hem yüksek verimli hem de geleneksel makinelerde kolayca kullanılabilir. Ayda bir kez kullanılması tavsiye edilir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Makinemi bir süredir temizlemek için çamaşır suyu kullanıyorum. Ancak birkaç ay önce bu ürünü denemeye karar verdim. Affresh ile ilk temizlemem beni şaşırttı ve memnun etti. Çünkü sadece makinemi temizlemiyordu, bilmediğim bir kalıp birikimi sayesinde her seferinde kıyafetlerime aktarılan kötü kokuyu da yok etti. Her ay bir tableti çamaşır makinesinin içine atıp sihrin çalışmasını izledim. Her zamankinden daha temiz giysilerim harika kokmaya ve görünmeye başladı. Bunu herkese tavsiye ederim.”

Amazondan şimdi satın alın (11.99$) “Orijinal olarak 13,98 dolara getirebilirsiniz.”

Bir tişört elbise, bir kere satın aldığınızda kalanları almak için vücüdun seni oldukça zorlayacak çünkü bu şirin elbise göründüğü kadar rahat.

T-shirt dress

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bu basit T-shirt elbise kesinlikle alınmalı. Boyutları yazıldığı gibi doğrudur. Üzerinize tam olarak oturur ve oldukça rahattır. Soğuk suyla yıkanıp kuru asılması gerekir ve kumaş asıldıktan sonra neredeyse hiç ütü yapmanıza gerek kalmaz. Mücevherler ve basit topuklu ayakkabılar ile giyilebilir veya parmak arası terliklerle giyilebilir. Kesinlikle farklı renklerde birkaç tane daha sipariş edeceğim.”

Amazondan şimdi satın alın (12.99$) “Çeşitli stillerde ve XS – XL boyutlarında mevcuttur.”

Bir KitchenAid Mikser standı, bu bebek önümüzde ki yıllarda oldukça popüler olacak ve etkisi yıllarca sürecek hatta yatırım değerinde bir ürün diyebiliriz.

KitchenAid stand mixer

Bu stand mikser, tüm hazırlık ihtiyaçlarını karşılamak için yavaş karıştırmadan, çok hızlı kırbaçlamaya kadar 10 farklı hıza sahipti. Düz bir çırpıcı, bir hamur kancası ve bir tel kamçı ile birlikte gelir, 5 litre paslanmaz çelik hazne, kolay erişim için kafa eğme özelliği ve iki parçalı bir dökme kalkanı vardır.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Eşim için yılda bir kez yaptığımız o muhteşem Noel kurabiyemizi pişirmemize yardım etmesi için bunu aldım. Bu şeyi çeşitli hamur çeşitleriyle ağzına kadar doldurduk ve bütün gün yapacağım işi 15dk ya indirdim. Her şey harika çalıştı, motor hiçbir gerginlik yaşamadan çalışıyor gibi görünüyordu. Bu işlemleri iyi bir el mikseri ile yapsaydım İstanbul’dan Yalova’ya gidecek kadar vaktimi alırdı. Daha fazla kek ve benzeri şeyler yapmak için sabırsızlanıyoruz.”

Amazondan şimdi satın alın (329$) “Çeşitli renklerde bulunur.”

Mutfağınıza, banyonuza ve hatta pişirme eşyalarınıza ulaşmak için Bar Keepers Friend çok amaçlı temizleyici Rihanna’nın dişlerinden daha parlak görünüyor.

Bar Keepers Friend multi-purpose cleaner

Bar Keepers Friend Classic Temizleyici temizlik hayranları için harika sonuç verir. Çok daha hızlı bir temizlik yapmak için önceden karıştırılmış bir formüle sahiptir. Paslanmaz çelik, pirinç, bronz, bakır alaşımları, alüminyum, seramik, porselen, cam, corian, pas lekeleri, karartmalar, mineral birikintileri, sabun köpüğü ve iç dış mekân kirlerine karşı son derece etkilidir. Ve özellikle aşağıdaki yüzeylerde harikadır.

Mutfakta kullanılmasının tavsiye edilmesi ile birlikte, Tencere, soba ya da set üstü ocak ve dış cephe, fırın kapı camları, taş tezgâhı ve bıçak izlerini temizlemek için plakalar, lavabo, küvet, duş, musluk, tuvalet, fayans ve harç, açık havada ise pas lekeleri, ızgaralar, araçlar, dış cephe kaplaması ve spor malzemelerinde de oldukça etkilidir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Oldukça beyaz lavabomu tencere ve tavalarla karşılaştırdığımda çok şaşırdım. Eski tencerelerimi zımparalamaya çalışıp bir şekilde tamir etmeye ihtiyacım olduğunda beklediğim sonucu alamadım, bu yüzden bu ürünü satın aldım. Kendi kendime çözmek istedim, kirleri ve lekeleri yok etmek için bir miktar yağ kullandım. Ancak siz bunu yapmak yerine birkaç dakika fırçalarsanız aynı sonucu alabilirsiniz. İki turdan sonra lavabonun neredeyse yıllar önce silinen markası bile görünmeye başladı. Yine yeni küvetimde, yumuşak fırçalama işleminin kalıcı olmadığını düşündüğüm için, birkaç mineral lekesi üzerinde bu ürünü kullandım. Ve yine harika çalıştı. Bu malzemelerin bir kısmı mavi bir süngerin sert yanı gibi ve oldukça eforlu.”

Amazondan şimdi satın alın (8,64$)

Yeşil sebzelerinizi temizleyecek ve karıştıracak bir salata dönüştürücü, aslında her öğün için salataya can atmaya başlayabilirsiniz.

salad spinner

Kolay saklama için kilitlenen yumuşak, kaymaz bir topuz, tezgâhtan kaymasını önlemek için kaymaz bir halka ve geniş taban. Şeffaf kâse kısmı servis için kullanılabilir, sepet bir kevgir olarak kullanılabilir. Tüm parçalar BPA içermez ve de monte edilebilir. Bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Ben salata dönüştürücüyü tam anlamıyla seviyorum, mutfağımda en önemli bir öğe haline geldi, Artık kolayca bir salata yapabiliyorum. Çeşitli salataları durulamak ve karıştırmak için kullandım ve hepsi temizlenip karıştı, temiz, berrak, meyveli ve üzümlü bir salata yapmak için kesici aletler kullanıyordum. Meyvelerin yanı sıra kesinlikle daha fazla salata yiyorum. Hazırlık bu karıştırıcı da çok daha kolay. Büyük bir salata kasesi büyüklüğünde ve mutfakta oldukça yer kapladığını söyleyebilirim. Fakat arabamda pikniklere gittiğimde kullanmak amacıyla almıştım ve çok kullanışlı olduğundan buna değer bir ürün olduğunu düşünüyorum.”

Amazondan şimdi satın alın (29.99$)

Bir sıcaklık düzenleme yorganı, iyi bir gece uykusu çekmek içi inanılmaz bir ürün, kendinize verebileceğiniz en güzel hediye uykudur.

temperature-regulating comforter

Amazondan şimdi satın alın (200$) “Üç farklı boyutta mevcut.”

Uçakla bir seyahate çıkmadan, tatile gitmenizi sağlayan Cadbury Çikolata çeşitleri.

Cadbury chocolates

Bir kıvırcık sulu, bir piknik, bir twirl, bir starbar, bir crunchie, bir Wispa, bir sütlü karamel, bir çift katlı ve bir pul ile birlikte gelir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Tahmini teslimattan birkaç gün önce çok güzeldi. Bütün çikolatalar ve şekerlemeler çok tazeydi. Ambalajları bile çok yeniydi. Kutunun kendisi biraz sıcaktı ama içindeki herşey mükemmeldi. Çok mutluyum. Birkaç yıl önce, yerel bir İngiliz mağazasına gittim ve çocuklar için bir ingiliz’e karşı Amerikan lezzetlerinden yaklaşık 40 dolarlık bir şekerleme aldım. Kitap okurken yemeyi denedik. Yeni bir deneyim için karakterler gibi atıştırmalıklar yapılmıştı. Ve bana oldukça maliyetli olmuştu. Bu ürünü alarak kendimi iki saatlik gidiş dönüş sürüşünden kurtardım. Çocuklara göstermek için sabırsızlanıyorum.”

Amazondan şimdi satın alın (12,04$)

Saçınıza doğal olarak dalgalı kıvrımlar veren, kıvrık saçların diğer kıvrılma araçlarından elde ettiğiniz kıvrılmaya oranla daha sert kıvrımlara sahip olabilirsiniz. Ben şahsen bu tarz şeyleri seviyorum. Kız arkadaşımın kuaförü saçları dalgalı yapmak için birkaç ay önce bişey kullandı ve kız arkadaşım eve geldiğinde ilk yaptığı şey Amazon üzerinden bir sipariş vermek oldu.

curling bar

Bu curling bar ile ilgili en sevdiğim şey zamanlayıcı özelliği. Saç kıvırıcıyı saçınıza sarmanız yeterlidir. Zamanlayıcı düğmesine basarsınız ve 15 saniye sonra zamanın dolduğunu bildirmek için titremeye başlar. Yani yeni Aleyna tilki şarkısıyla şarkı söylemek için çok daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca geri sayıma daha az kala da çıkarabilirsiniz. Ancak saçınızın hacmine göre ideal sıcaklık aralığını belirten bir kılavuzu okumanızda oldukça fayda var. Ve iki saat sonra otomatik kapanmayı sağlayacak bir fonksiyonu mevcut.

Amazondan şimdi satın alın (99,99$) “İki farklı boyutta mevcuttur.”

Aynı zamanda üç farklı lazanya yapmanıza izin verecek bir lazanya kabı. Yıl 2019 olduğundan yapabileceğimiz şeylerin sayısı artmaya başlıyor galiba.

lasagna trio pan

En iyisi iletimi sağlamak amacıyla ağır ve sert bir alüminyumdan imal edilmiştir. Silikon esaslıdır ve yapışmaz kaplama ile üretilmiştir. Tava gibi bulaşık makinesinde yıkanabilir, ancak ürünün kullanım ömrünü uzatmak açısından elde yıkama önerilir.

Gelecek vaat eden bir Amazon incelemesi: “Bir çocuğu olan (şimdi artık gençleri de görüyoruz.) ve herhangi bir çeşit peynir yemeyen biri olarak bu tava harikadır. Genellikle içine karıştırılmış peynir içeren farklı çeşitlerde yemek yapmanıza izin veriyor. Ayrıca düzenli ve ıspatula ile kesilmiş bir kare gibi mükemmel sonuç veriyor.”

Amazondan şimdi satın alın (19,99$) "Orjinal sürümü 29,99 dolara geliyor."

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder