İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

John Wick: 4 Vizyon Tarihi Duyuruldu! Siz Hizmet Ettiniz, Hizmet Alacaksınız! - bannygo.com

John Wick: 4 Vizyon Tarihi Duyuruldu! Siz Hizmet Ettiniz, Hizmet Alacaksınız!

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
652250 kişi okudu
5 1

John Wick 4, tam olarak iki yıl sonra bugün geri dönecek. Lionsgate, “John Wick: Bölüm 3 – Parabellum”u yayınladığında Amerikan gişesini 56.8 Milyon dolarlık bir rekor açılışla kazanmıştı. John Wick 4 vizyon tarihinin açıklanması ile heyecanlanan hayranları yeni filmde neler bekliyor? 

Hafta sonu rakamlarını yayınlamayan şirketin oldukça yüksek rakamlara ulaştığını söylemekte fayda var. Hatta Avengers: Endgame’in gişelerdeki dördüncü hafta sonunun 30 milyon dolarda kaldığını hatırlarsak John Wick neredeyse iki katına ilk hafta ulaşmayı başardı.

Lionsgate, Keanu Reeves aksiyon serisinin üçüncü filmine yaklaşık 30 milyon ila 35 milyon dolar aralığında bir gişe açılış performans tahmini yapmıştı.

Açılışların hafta sonları dahil çok daha fazla olduğu aşikâr görünüyor. Serinin ilk filmi John Wick, 2014 yılında 14,4 milyon dolar ile sinema sektörüne güzel bir giriş yapmıştı. 2017’nin ikinci çeyreğinde vizyona giren John Wick 2 ile bu gişe rakamları 30,4 milyon dolara yükselmiş ve hayran kitleleri oluşmaya başlamıştı.

Eleştirmenler eski filmlere oranla %88 daha fazla oy vererek John Wick 3’e gerekli yerlere ulaşması yönünde değerli katkıyı sağlamış oldular. Filmin de bu yönde oldukça başarılı olduğunu söylemekte fayda var. Keza aksiyon sahneleri ile filme o kadar bağlanmıştık ki, bir an hiç bitmesin dediğimiz o çılgın zamanlar ile oldukça eğlenceli vakitler geçirdik.

John Wick 4

John Wick 3 – Parabellum filminde, Reeves’in suikastçılardan kaçan eski bir tetikçi olarak geri döndüğünü görüyoruz. Serinin tüm ortak yönetmenliğini yapan dublör-yönetmen Chad Stahelski’nin yönetmen koltuğunda oturduğunu ve serinin yaratıcısı olarak tanınan Derek Kolstad’ın yine efsane bir iş ortaya koyduğunu söyleyelim.

Stahelski “İnsanlar bana her zaman bunu soruyor, filmi ne kadar uçurumda bitirebilirim?”, “İnsanların serinin sonraki filmini dört gözle beklemesini sağlayabiliyor muyum? İşte başarılı olan serinin ortak noktası tam olarak bu!” John Wick: 3 – Parabellum, gelecekteki imtiyaz olanaklarına büyük bir selam verirken, Stahelski, hayranları köpek seven suikastçı için sırada ne var sorusu hakkında fazla heyecanlanmama konusunda uyarıyor. Kısacası: Nerede olduğunu, nereye gittiğini ve başına daha sonra ne gelebileceğini düşünün.

Asya Kate Dillon , Lance Reddick

“John bütün bu şeylerden kurtulabilir, ama sonunda mutlu bir son olmaz, Gidecek bir yeri yok sonuçta.” Dedi. Stahelski “Dürüst olmak gerekirse şu anda sana soruyorum, işte sana mükemmel bir soru: Nasıl bitirmemi istiyorsun? Sence John gün batımına doğru yola çıkacak mı? 300 kahrolası insanı öldürdükten sonra sadece çekip gidecek mi, bu herşeyin yolun girmesi için yeterli mi? Ya da belki bir aşk hikayesi istersiniz, eğer bu kahrolası adam olsaydın, gerçekten bu adamın hikayesi nasıl biterdi? Hayatının geri kalanı için mutlu bir son olmayacağı aşikâr.” Şeklinde açıklamalar yaptı.

Filme eşlik eden yıldız isimleri de unutmamak lazım. Hele Lance Reddick’in son sahnelerde yarattığı güzel ve soğukkanlı duruşu hiç unutamıyorum. Seride rol alan diğer yıldız isimlerde sırasıyla şu şekilde;

 • Halle Berry
 • Laurence Fishburne
 • Mark Dacascos
 • Asya Kate Dillon
 • Ian McShane
 • Lance Reddick

John’un başına koyulan 14 milyon dolarlık bir fiyat etiketi ile peşine düşen ödül avcısı katil ordusuyla nasıl baş etmeye çalıştığını aksiyon dolu bir filmle izlemiştik, izlemeyenlerin kesinlikle bu filme gitmelerini tavsiye ediyorum. Filmin korsan versiyonunun internete düşmesini bekleyen kişilerden olmayın ve bir sigara parası olan 10 lirayı vererek bu harika filmi yüksek ses ortamlı sinemalarda izleyin. Verdiğiniz para sonuna kadar değecek.

Serinin üçüncü filmi biterken “John Wick 4”ün geleceğini çok açık şekilde film bize aktarmıştı, işte bu tarih bugün itibariyle hayran kitlesine duyuruldu. Tam olarak 21 Mayıs 2021’de tekrardan vizyonda inanılmaz bir John Wick filmi izleyeceğiz. Filmin duyurulma şekli bir önceki film ile aynı şekilde kısa mesaj görüntüsü ile aşağıdaki şekilde duyuruldu.

John Wick 4 - Message - Mesaj Yazı duyuruldu

Yorumlar (3 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Profil Resmi
  garfield01 - 5 yıl önce

  e Keanu Reeves matrix çekiyoruz demişti, hem onu hem bunu nasıl çekecek ? as:D

  0 Yanıtla
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  John Wick serisinin vazgeçilmez bir fanıyım. 3. filmde dehşet şekilde verilen aksiyon sahnelerini soluksuz izledim. 2021 çok uzun bir süre gibi duruyor ama yine soluksuz bir macera olacağı kesin..

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  Vizyona yeni girdi sinema'da John Wick 3 izlerken gerçekten keyif aldım. son filmi eğer çıkarsa direk gider izlerim.

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla