İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

John Wick 3: Parabellum Vizyona Giriyor - bannygo.com

John Wick 3: Parabellum Vizyona Giriyor

Abone Ol Google News Logo
Hamza Durmuş
655658 kişi okudu
5 1

John Wick 3 Süprizlerle devam ediyor birinci ve ikinci serileri göz dolduran bu mükemmel film üçüncü bölümüyle seyircinin karşısına çıkmaya hazır Keanu Reeves ve Halle Berry başrollerinde oynadığı filmin üçüncü serisinde John hayatta kalma mücadelesi vericek hep beraber filmi inceleyelim.

John Wick Chapter

John Wick

Hepinizin bildiği gibi filmin ilk serisi büyük yankı uyandırmıştı. İlk filmde rol Keanu Reeves'a geldiği zaman karakteri çok beğenmişti aslında Jonathan karakteri gerçekten sıradışıydı Keanu Reeves gazetecilere daha önce bu tarz bir film olduğunu sanmıyorum tarzında açıklamaları olmuştur. Alt üstü bir köpek için mi tüm bunlar tabiki orasını biz bilemeyiz fakat John'un ortalığı yine dağıtıcağı çok belli , birinci filmde karısının ölümü ve daha sonra ona miras kalan köpeğinin ölümü John'un bardağını taşıran son damla olmuştu.

İkinci seride ise Emekli olan Jonathan sakin bir hayat sürer fakat yine bu telaşlı hayat yolları onu tekrar suç dünyasına itmek zorunda kaldı ve Jonathan kendini, Eski bir ortağı sayesinde italya'nın başkanti roma'da bulmuştu , burada son derece güçlü mafyalara karşı tek başına hayatta kalma savaşı veriyordu.

John Wick serisi bana göre Matrix veya Max Payne serisinden daha iyi nedenine gelince hem mekan seçimleri hem aksiyon sahneleri dövüş açıları ve senaryo olmak üzeri John Wick'de deli dolu bir şeyler var bu film'de bir tutku mevcut continental gibi bir bölümde sıradışı güçlü karakter barınması sanki süper kahraman yurdu gibi fantastik aynı zamanda absürt bir aksiyon filmi günümüz dünyasının en modern aksiyon filmi diyebilirim bir insanın içindeki duyguların patlamasını dışa vurmasını kin, öfke ve yeteneğin nasıl bir güce dönüştüğünü anlatan muazzam bir yapım.

Filmin ilk serisi John Wick filminde 35 milyon dolar'lık gişe hasılat elde edildi, İkinci serisinde ise, John Wick 2 filmini ilk 3 gününde 237 bin 319 sinema sever izlerken, 3 milyon 180 bin 14 lira gişe hasılatı elde edildi.

Merakla Beklediğimiz film 16 Mayıs 2019'da Vizyona Giriyor

Dwayne Johnson bile filmin büyük bir hayranı

John Wick

Yeni Film'de bizleri neler bekliyor.

John Wick filmleri sıradan tetikçi filmleri gibi değil özel bir yapım nefesleri kesen bir havası var sürükleyici ve merak uyandırıcı Yeni Film'de Hatırlayacaksınız'ki John ikinci filmin sonunda Continental'de birini öldürmüştü bu nedenle John kellesi üzerine 10 milyon dolardan fazla ödül konuyor ve firari oluyor yani kaçıyor , Continental kuralları ihlal eden john'un öldürdüğü kişi açık masa üyesi bir üye yani önemli biri diyebiliriz. John şehrin tozunu arttırıyor absürt olaylar başına geliyor tüm continental üyeleri jonathan'ı öldürmeye çalışıyor, john kimseye güvenemiyor bu yüzden zamanları yalnız geçirmek zorunda en yakın arkadaşlarına bile mesefali olmak durumunda Otelin yöneticisi John'a kaçma süresi olarak bir saat süre veriyor ve ardında üyeliği iptal edilliyor ve tüm hizmetlerine el koyuluyor Jonathan'a tek seçenek New York'tan kaçmak kalıyor.

Film Hakkında Düşüncelerim

John Wick serisi kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım, zamanında dünya'nın tozunu arttıran bir çok filmden daha güzel bir film bir insanın yaşayacağı hazzın doruk noktasında bir seyir zevki veriyor 2000'li yılların en güzel filmlerinden olduğunu düşünüyorum önceki seriler oldukça güzeldi eminimki bu seri dahada güzel olacaktır, Keanu Reeves ayrı bir parantez açmakta fayda var olanüstü bir oyuncu ve yaptığı işin hakkını veriyor hollywood'un en başarılı oyuncularından olduğunu kimse inkar edemez. filmin kendisinde kullanılan ve seçilen müzikler ,efektler mekan ve görseller olanüstü derecede iyi bana sorarsanız John Wick bu seneye damgasını vuracaktır.

Biletlerinizi alın ve bu eşsiz deneyimi sinemada yaşayın

Türkçe Fragman

 

Yorumlar (1 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  Matrix'den daha güzel derken , matrix bilim kurgunun babasıdır. hiç bir film geçemez. Ayrıca orda oynayan keanu reeves ile burda oynayan arasında yaş farkı var o yüzden olabilir mi??

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla