İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Instagramda Daha Fazla Beğeni Almak Için 5 Ipucu - bannygo.com

Instagramda daha fazla beğeni almak için 5 ipucu

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
679699 kişi okudu
5 5

Instagram platformu üzerinde ünlü olmak için çok fazla yol olduğunu söylemekte fayda var fakat şimdi nasıl daha fazla beğeni alabilirsin bunun tam 5 yolunu söyleyeceğim.

Instagramda daha fazla beğeni almak için 5 ipucu

Instagram, kişisel fotoğraflarınızı mal ve hizmet satılabilen letgonun eski bir versiyonu gibi görünen modern bir sosyal medya platformu olarak 6 Ekim 2010 yılında geliştirildi, kimileri instagramı kişisel bir amaç ile kullanırken kimileri de özel işlerini bu hesaplar üzerinden yapıyordu. Bu yüzden daha çok beğeni almak kesinlikle iş hacminizin üst sıralara gitmesi için önemli bir yoldur. Blogcular, video yaratıcıları ve sosyal medya yaratıcıları gibi çoğu çevrimiçi içerik oluşturucusunun beğeni ve takipçi yükseltmesinin temel nedeni de budur. Aynı zamanda çevrimiçi dünyada fark edilmek için de harika bir platform olduğunu söyleyelim.

Platformdan nasıl daha iyi faydalanabilirsin tam olarak söyleyemeyiz ancak instagram'da daha fazla beğeni almak için işte sana beş ipucu!

Kaliteli fotoğraflar çekin

Bunu yapmak oldukça kolay gibi gelsede birçok insan bunu doğru şekilde yapamıyor, ünlülere hiç dikkat ettiniz mi? Aslında yurtdışındaki ünlülerden bahsediyor olsam da yine de türk hesaplarına bakabilirsiniz. Her zaman marjinal ve ilgi çeken fotoğrafları tercih ederler, harika bir instagram fotoğrafı paylaşmak için iyi bir DSLR Fotoğraf Makinesi'ne yada pahalı bir akıllı telefonda da ihityacın olmadığını yine belirtelim, ancak fotoğraflarını çekerken iyi aydınlatıldığından emin ol, Yeni telefon modellerinin eski modellere göre üstünlüğü olsa da bunlar ile de yine kaliteli instagram fotoğrafları çekebilirsin. Sadece iyi ışıklandırmadan ve birkaç fotoğrafçılık ipucundan yararlanmaya çalış. işte sana Instagram'da daha iyi fotoğraflar çekmeni sağlayacak 15 Fotoğraf çekme ipucu..

Ayrıca daha iyi fotoğraflar çekmeni sağlayacak bilgiler bulunan ve bir başka içeriğimiz olan "Daha iyi Fotoğraflar Çekmek için gereken 10 püf nokta" içeriğine de aşağıdan ulaşabilirsin.

#Hashtag kullanın

Doğru ve trend olan hashtag'leri kullanmak fotoğrafının daha fazla beğenilmesini hatta doğal yoldan beğeni almanı bile sağlayabilir. Belli bir şehirdeki yada alanda paylaşım yapıyorsanız Google'da hızlıca arama yap ve insanların bu mekanlarda paylaşım yaparken hangi etiketleri kullandığına bir göz at ve bu etiketleri kendi fotoğrafında da kullanmaya çalış, Dolaylı yoldan bu etiketleri arayan yada bakan diğer insanlarla bağlantı kurup profilini keşfetmeleri için şansın artacak ve daha fazla takipçi kazanmanı bile sağlayabilir, sonuçta #sunny #happy gibi etiketleri paylaşmak hiç yoktan iyidir.

Popüler Etiketleri kullanın

Bir önceki ipucunda yerler ve mekanlar ile ilgili fotoğrafları hedeflerken, popüler etiketler ile daha fazla instagram kullanıcısını hedeflemenin başka bir yolu daha var. Tek bir fotoğraf ile daha fazla sayıda beğeni elde etmek için instagram üzerinde günün en popüler hastaglerine bir göz at, bunu arama çubuğunda hızlıca bir arama yaparak görebilirsin.

Otomatik beğeniler kullan

Eğer instagrama yeni başlıyorsan, büyük olasılıkla beğeni almak senin için çılgın bir süreç olacak. Bu yüzden otomatik beğeni satın almak yada internet üzerinde bulunan bazı beğeni kazanma sitelerini kullanmak isteyebilirsin. Tabii bu siteleri kullanırken güvenlik sorunları yaşamamak adına şifreni girmemenide tavsiye ediyoruz. Bu yöntem ile gönderilerine gelen ek beğeniler ile hem beğeni katsayın hemde takipçi sayında ciddi artışlar görebilirsin. Hatta bu siteler beğeni hızını bile belirlemene izin veriyor. dilersen bir dakika içinde 1000 beğeni alabilir veya tercihine bağlı olarak bu beğenileri saatlere bölebilirsin. Ama insanların bilinçaltı gereği fazla beğenilen bir resmi beğenme olasılığı yüksektir.

Yorumlar (2 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  Harika bir içerik olmuş. Videodakileri deneyeceğim.

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  Video inanılmaz hoşuma gitti ya, teşekkürler gerçekten harika fikirler.

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla