İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Huawei Gururlu: Huawei P30 Satışları P20'ye Fark Attı - MWC Shanghai - bannygo.com

Huawei Gururlu: Huawei P30 Satışları P20'ye Fark Attı - MWC Shanghai

Abone Ol Google News Logo
Ella Switiz
648128 kişi okudu
4.67 14

Huawei gibi geleceği sorgulanan bir şirket olduğunuzda, müşterilerinizi, yatırımcılarınızı ve hissedarlarınızı endişelenmek için bir neden olmadığından ikna etmekten başka bir seçeneğiniz yoktur.

Huawei P30 Konferans

İstediğiniz tüm çiçekli kelimeleri söyleyebilirsiniz, ancak eylemler hala kelimelerden daha yüksek sesle konuşacaktır. Ya öyle ya da her şeyin her zamanki gibi olduğunu kanıtlayacak numaralara sahip olmanız gerekir. Bu, Huawei'nin MWC Şangay'daki büyük övgüsünün ardındaki motivasyon olabilir çünkü üç aydan az bir sürede 10 milyon Huawei P30 telefonu sattığını söylüyor.

P30 PRO Çılgınca satılıyor

Perspektife koymak gerekirse, geçen yılki Huawei P20 serisinin bu 10 milyon liraya ulaşması için beş aydan fazla süre geçmişti. Huawei'nin istatistiklerine göre, P30 serisi P20'den 65 gün daha hızlı bir şekilde sadece 85 günde 10 milyona ulaşıyor. P30 ile P30 Pro arasında ayrım yapmıyor ancak mesajı çok açık: telefonlar daha önceki diğer Huawei telefonlarına oranla daha hızlı satılıyorlar.

Huawei P30

Bu övünmenin iki yönü var. Birincisi, Huawei telefonlarının her zamanki gibi popüler olduğunu gösteren açık bir gösterge. Neredeyse üç yıl boyunca, ortalama kamera kriterlerinin üstünde bir ürün sunmuşlardı ve duracakları da yok gibi görünüyor.  Şirket aniden batmadığı sürece.

Bu Huawei'nin iyi zamanlanmış sunumunun ikinci yönü. Bu rakamlara ABD olmadan ve hatta ABD yasağı tarafından getirilen belirsizlik karşısında bile ulaşabileceğini kanıtlamaya çalışıyor. Bununla birlikte, P30 serisinin hala Google Play'i var ve yasaklama tam olarak yürürlüğe girdiğinde aynı resim olmayabilir.

Tabi bu övünme Honor 20 ve özellikle Honor 20 pro için geçerli olmayabilir. Özellikleri açısından, Honor 20, neredeyse Huawei P30 kadar yetenekli bir telefon ancak çok daha düşük bir fiyat etiketine sahip. Ek olarak Huawei, Honor 20 Pro’nun Google tarafından onaylanma penceresini kaçırdığı için Çin dışına çıkamayacağını ve satışların ülke çapında olacağını bildirdi.

Yorumlar (2 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Profil Resmi Yok
  yavuzoo - 5 yıl önce

  Honor 20 Pro, yakın zamanda Google Play Sertifikasını Aldı.

  0 Yanıtla
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Profil Resmi
  ismoloji - 5 yıl önce

  Başka bir yorumumda demiştim ABD'nin sözünü dinleyerek hareket eden Google çok büyük yanlış yapıyor, burada 1.3 Milyarlık devasa bir nüfusu kaybeden şirket var. Huawei sadece çine bile satsa yeter ama google büyük kaybeder. Bir kumar oynadılar bakalım kim batacak kim çıkacak

  0 Yanıtla
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla