İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Büyük PlayStation Flaş İndirimi: Hafta Sonuna Özel 50 TL Altında Oyunlar - bannygo.com

Büyük PlayStation Flaş İndirimi: Hafta sonuna Özel 50 TL Altında Oyunlar

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
633578 kişi okudu
5 1

Sony, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PS Vita sahiplerine büyük indirimlerle oyun alma şansı sunan bir başka PS Store flaş satışı ile geri döndü.

Bu satış, oyun fiyatları üzerinde yüzde 75'e varan oranlarda indirim sağlayacak ve müşterilere PS2 üzerinde klasikleşen Psychonauts gibi oyunları 12 TL’ye, Rise of Tomb Raider: 20 Year Celebration gibi modern oyunlar ise 55 TL’den satışa sunacak.

Sony, periyodik olarak PS Store flaş satışlarını yalnızca birkaç gün için sunulan dijital indirim günleri için sunuyor. En yeni flaş satış etkinliği tabi ki istisna değil bu yüzden eğer oyun alma hevesiniz varsa kesinlikle bi göz atın. Flaş Satış etkinliği 20 Haziran'da başladı ve sadece 24 Haziran saat 8’e kadar geçerli olacak. Etkinliğe verilen, '50 TL'nin altında satılan oyunlar’ ismi ile, adından da anlaşılacağı gibi, Sony, tüm oyunları 50 TL altındaki fiyatlara sunuyor olacak.

Playstation Flaş indirimi

Dolar kuruna karşılık yaklaşık 50 TL altında bir çok oyun satışta olacak!

Satışta, Ace of Seafood gibi şeyler de dahil olmak üzere muhtemelen duymadığınız bir sürü oyunun yanı sıra, Clouds & Sheep 2 gibi tartışmasız daha popüler olan oyunların konsol sürümleri de var.

Sony, aynı zamanda 23 Liraya Boggle , 50 Liraya Big Buck Hunter Arcade ve 35 TL’ye Battleship dahil olmak üzere bir sürü eski okul ve tahta oyunları üzerinde indirim yapıyor.

Bu oyunları bilmeyenler için modern oyunlardan da bahsedelim- yine son zamanların eğlenceli oyunlarından, 24 TL’ye Assassin Creed Chronicles , 20 TL’ye Just Cause 3 ve 50 TL’ye Mafia III de dahil olmak üzere daha fazla ilgi çekici oyun satın alabilirsiniz.

Beklendiği gibi, satışın büyük kısmı PS4 başlıklarını kapsıyor, ancak Sony, GTA IV’ün tam Sürümünü, 50 TL’ye, Borderlands’i: 34TL’ye hatta Bioshock dahil olmak üzere bir dünya PlayStation 3 oyunu için de fiyatları düşürdü.

Şaşırtıcı şekilde çok sayıda PS Vita oyunu da indirimlidir, ancak hiçbiri mükemmel derecede ilgi çeken oyunları içermiyor. Tüm satış listesini burada bulabilirsiniz.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder