İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Youtube TV Yeni Güncellemesi Ile 'Now Playing' Arayüzünü Geliştiriyor - bannygo.com

Youtube TV Yeni Güncellemesi ile 'Now Playing' Arayüzünü geliştiriyor

Abone Ol Google News Logo
Ella Switiz
662694 kişi okudu
5 5

Youtube TV son güncellemesi ile kullanıcılarına çok daha rahat ve kolay bir kullanım sunmaya hazırlanıyor.

Youtube TV güncellemesi

Televizyonda veya telefonunuzda video izlerken, muhtemelen başka hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasını istemezsiniz. Özellikle akış ortamlarında, kullanıcı ara yüzleri ihtiyaç duyulmadığında gizlenmeli ve çağrıldıklarında da mümkün olduğunca göze çarpmayan bir yapıda olmalıdır.

Bununla birlikte, aynı zamanda, izleyicilerin bir bakışta hızlıca görmek isteyebilecekleri kadar bilgi de sunmalısınız. Bu çok hassas bir dengeleme hareketidir. İşte YouTube TV'nin en son güncellemesi bunu tam olarak bunu başarmaya çalışıyor.

YouTube TV'nin habersiz ve beklenmedik güncellemesi, çoğunlukla bir video oynatırken görünen kullanıcı arayüzleri olan “Now Playing” ekranına odaklanıyor. Şaşırtıcı değişiklikleri bildiren kullanıcılara göre, değişikliklerin bu kontrollerin aldığı ara yüzün doluluğunu en aza indirgemek için tasarlandığı görülüyor.

Youtube TV güncellemesi

İlk geri dönüşlere göre, arama çubuğunun inceltildiği ve aynı anda görülebilen daha az bilgi olduğu belirtildi. Bununla birlikte, bunlar kaldırılmadı ve mevcut video ve ağdaki diğer videolarla ilgili ayrıntılar yalnızca bir kaydırma ile yine görülebiliyor.

Güncelleme kaputun altında aşamalı hızlı ileri sarma şeklinde bir değişiklik yapmaz. Bu, temel olarak, hızlı ileri sarma düğmesine ne kadar uzun basarsanız, 10 saniyeden 15 saniyeye tam bir dakikaya kadar artan artışlar artar. Bu, hepsini bir kerede atlamıyor olsanız bile, reklamları atlamayı kolaylaştırır.

Bununla birlikte, güncelleme hızlı ileri sarma şeklinde bir değişiklik yapmadı. Temel olarak, hızlı sarma butonuna ne kadar uzun basarsanız, 10 Saniye’den 1 dakika ’ya kadar artan artışlar ile sahneleri atlayabilirsiniz. Tek seferde uzun bir atlama yapamıyor olsanız da yine de bu atlamalar ile önünüzdeki reklamları geçebilirsiniz.

Youtube TV güncellemesi ilk olarak Android TV, Roku, Apple TV ve konsollar üzerinde başlayacak ve kısa zaman içerisinde tüm platformlarda geçerli olacak.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder