İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Walmart Market Ürünleri Teslimi Için Yıllık 98 Dolara Abonelik Başlattı - bannygo.com

Walmart Market Ürünleri Teslimi için Yıllık 98 dolara Abonelik Başlattı

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
632215 kişi okudu
5 1

Market dağıtım pazarı iyice ısınıyor ve bu tüketiciler için iyi bir haber olabilir. Target (Getir benzeri bir şirket), Amerika Birleşik Devletleri’nin çoğunda çevrimiçi alışverişler için aynı gün teslimatları başlattıktan günler sonra, Walmart bakkaliye teslimatları için yıllık 98 dolarlık yeni bir abonelik içerecek şekilde kendi alternatifini genişletti.

Yıllık abonelik, Walmart'ın teklif ettiği sabit fiyat ve aylık plan seçeneklerine göre indirim sunuyor.

Wallmart

Bakkaliye teslimatları tam olarak kulağa nasıl geliyorsa onu sağlıyor.

Tüketicilerin bir şirketin mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapmalarını, uygulamayı kullanarak ödeme yapmalarını ve daha sonra birisinin yiyecekleri kapılarına kadar getirmelerini sağlamanın bir yolu. Servis, evlerini terk edemeyen ve herkes için büyük bir kolaylık sağlayacak hayati öneme sahip, ancak bir dezavantajı var: teslimat ücreti.

Kullanılan şirkete bağlı olarak, her yemek siparişi 5 ila 10 dolar arasında bir yerde sabit bir nakliye ücreti ile gelebilir; diğer hizmetler, müşterilerin bir plan için kaydolmalarını ve her ay belirli sayıda teslimat alabilmek için aylık sabit bir ücret ödemelerini gerektiriyor. Şirketin çevrimiçi yiyecek alışveriş hizmeti olan Walmart Grocery, tek bir teslimat için 9,95 dolarlık bir ücret ve aylık abonelikler için 12,95 dolarlık bir aylık ücret sunuyor.

Walmart Delivery Service

Walmart ayrıca bakkaliye teslimat hizmetine yıllık 98 dolarlık yeni bir abonelik ekledi, böylece düzenli olarak bakkal teslimatı yapan müşterilerin bir yıl boyunca tasarruf etmelerine olanak sağladı.

Yemek Sepeti’de Banabi Start-up’ı ile pazardan pay almayı düşünmüştü.

Yemeksepeti Banabi

Yemeksepeti’nin yeni market servisi olarak adlandırılan Banabi yakın zamanda (10 Nisan) tarihinde kullanıma sunulmuştu. Yayınlandığı ilk dönemde sadece iOS platformu için sunulan servis mayıs ayı itibariyle Android kullanıcılarına da hizmet vermeye başlamıştı.

Konumuza geri dönecek olursak Walmart yeni planı ile Shipt ve Target firmalarına meydan okurken aynı zamanda perakendeciye de kolaylık sağlıyor.

Yeni plan sınırsız teslim olarak adlandırılır ve adından da anlaşılacağı gibi, aboneler ihtiyaç duydukları yiyecekleri sipariş edebilir ve paketler ek ücret ödemeden teslim edilir. Bu oran, Shipt'ın yıllık 99 dolarlık planın bir dolar altında olması, Hedef müşterilerin, aynı zamanda perakendecinin yeni aynı gün teslimat hizmeti kapsamında ücretsiz teslimat yapmak istemeleri durumunda almaları gereken bir plan olarak görülüyor.

Şu anda, Walmart'ın yeni Delivery Unlimited servisi tarafından kaç bölgenin kapsandığı tam olarak belli değil. Ancak uygulama aracılığıyla sipariş etme ve ödeme yapma, ardından bir Walmart mağazasından sipariş alma seçeneği ücretsiz görünüyor.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder