İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Unutulmaz Survivor Yarışmacıları - bannygo.com

Unutulmaz Survivor Yarışmacıları

Abone Ol Google News Logo
Hamza Durmuş
653762 kişi okudu
5 1

Senelerce Türkiye'de bir ikon haline gelmiş olan sunucusunun Acun Ilıcalı olduğu Survivor programı ve yaşanılan onlarca olaylarla beraber bugüne kadar adını bu programa yazdırmış birbirinden başarılı akıllarda iz bırakan Unutulmaz Survivor yarışmacılarına hep beraber bakalım.

10 - Taner Tolga Tarlacı

Taner Tolga Tarlacı

Hepimizin bildiği gibi 2011 yılındaki sezon herkesin aklında kalmıştır. Taner ada'nın hiperaktif çocuğu yerinde duramayan bir bomba gibiydi, bazen arkadaşlarını sinirlendirse de yarışmada oldukça iz bırakmış bir yarışmacıydı , Acun ılıcalı ile mahkemelik olan Taner kendi halinde hayatını sürdürmeye devam ediyor ve Vücut geliştirme sporu ile ilgileniyor.

9 - Ümit Karan

Ümit Karan

Galatasaray'ın ve Milli takımın efsane oyuncularından oldukça başarılı bir sporcu olan Ümit karan hem futbolculuk hem de antrenörlük yapmış birisi olduğunu söylemek gerekir , Almanya'da başlayan futbol hayatı 2001 yılında Türkiye macerası ile devam etmişti, Survivor tarihinde adını galibiyetlere yazdırmış birisi ve ülkeler arası Survivor yarışmasında şampiyonluğu bulunuyor.

8 - Adem Kılıçcı

Adem Kılıçcı

Aslen Ağrı'lı olan adem asıl mesleği olan boks ile tanındı, Survivor 2017 katıldı ve bir dahaki sene All Star yarışmasında boy gösterdi. 2000 yılında başlayan boks hayatı sonrası beden eğitimi öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2006 yılına kadar Ankara boks takımında oynadı, 2007 yılında Fenerbahçe boks takımında kariyerine devam etti. 2012 Londra olimpiyatlarında finallere kadar yüksel ama turnuvadan elendi, Ogeday Girişken ile finale kalan adem SMS oylaması sonucu finalde elendi.

7 - Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu

Çanakkaleli olan Hakan hayatına burgazada'da başladı, İşletme bölümünde yüksek lisansı mevcut olan yarışmacı Adalar spor 'da su topu oyunculuğu yapmaktaydı ve mili takımın bir oyuncusuydu Var Mısın Yok Musun yarışmasında sergilediği başarı grafik sayesinde Survivora katıldı ve Var Mısın Yok Musun'da tanıdığı sevgilisi Gizem akın ile dünya evine girdiler.

6 - Nihat Doğan

Nihat Doğan

Memleketin koyunu bir bir başka oluyor deyimini herkes bilir, evet bu söz Nihat doğana ait. 15 yaşında iken babasını kaybetti muşa götürülmek istenen Nihat doğan İstanbul da kalmayı tercih etti, Daha sonra Almanya'ya gitmeyi başaran yarışmacı orada başarılı olamayınca İstanbul'a dönüş yaptı. 90'larda müzik hayatına başlayan Nihat  2011 yılında Survivor ünlüler gönüller yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. Ada'da tartışmalı bir hayatı olan Nihat'ın Pascal Nouma ile kavgası büyük yankı uyandırmıştı.

5 - Merve Aydın

Merve Aydın

2015 Survivor All Star yarışmacısı kadınlar arasında başarılı bir grafik çizen Merve 1990 yılında Bakırköy'de doğdu aslen ordulu olan yarışmacı 2008 yılında gençler atletizm şampiyonasında 800 metrede 3.olmuş ve gümüş madalya kazanmıştır. Daha önce 2014 yılındaki Survivora'da katılma şansı buldu. Koşu gücü ve kadınlar arasında hızlı bir yarışmacı olması onu daha güçlü bir isim haline getirmişti.

4 - Hilmi Cem İntepe

Hilmi Cem İntepe

Anne ve babası öğretmen olan Hilmi cem kendi çabası ile dans öğrendi ve bu alanda iyi bir seviyeye geldi. Dans alanında Türkiye şampiyonluğu bulana Hilmi cem ada hayatında başarılı performansı ve iyi arkadaş ilişkileri ile tanındı. 2013 yılında Survivor yarışmasında gönüllülerden finale katılan ilk yarışmacı unvanını koruyor, Şu an da bir çok film ve dizide görev alıyor.

3 - Murat Ceylan

Murat Ceylan

Eğitim alanını Londra'da endüstriyel tasarım okuyarak tamamladı , müzik ve spora farklı bir ilgilisi olan murat ceylan daha sonra 2013 yılında Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasına katıldı. 2016 yılında ilk albümünü çıkardı. Hilmi cem intepe ile iyi bir arkadaşlık ilişkisi olmuştur fakat o sene yarışması Hilmi cem kazanmıştır, Daha sonra 2018 yılında 'da Survivora katıldı Bazı programlarda sunuculuk yapan Murat Ceylan şuan Survivor 2019 yarışmasını da aynı zamanda sunmaya devam ediyor.

2 - Hikmet Tuğsuz

Hikmet Tuğsuz

Beden eğitimi öğretmeni olan Hikmet küçük yaşta atletizm ile tanıştı.Dekatlon yarışlarında yıllarca birinci oldu ve yarışı en önlerde tamamladı bu alanda oldukça başarılıdır. Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışmasına katıldı ve adından sıkça söz ettirdi etkili iletişim yeteneği ve insanları idare etmede yetenekli olan hikmet ada'da sıkça eleştirilse de başarılı bir şekilde yarışmaya devam ediyor.

1 - Turabi Çamkıran

Turabi Çamkıran

Survivor Tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı yarışmacısı olarak gösteriliyor aslında break ve hip hop dans alanlarında kariyeri olan Turabi asıl mesleği terzilik fakat aynı zamanda bir süre Tayland'da muay tai sporu ile uğraşan yarışmacı daha sonra dövüşçü olmaya karar verdi. 2014 Survivor yarışması birincisi olmayı başardı daha sonra all star yarışmasında da tekrar birinci olup Survivora tarihinde bu zamana kadar en başarılı isim olarak anılıyor.

Yorumlar (2 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 2 yıl önce

  harıka olmuş sızlere bunlary bıze gosterdıgız ıcın cok teşekkür ederım!

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 5 yıl önce

  taner tolga tarlacı efsaneydi ya, birde hikmek fena adam yıkılmayan bir kale gibi seneye kesin oynar tekrar

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla