İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Sevişme İle İlgili Araştırmalar Sonucunda Ortaya Çıkmış İlginç Tespitler - bannygo.com

Sevişme İle İlgili Araştırmalar Sonucunda Ortaya Çıkmış İlginç Tespitler

Abone Ol Google News Logo
Hamza Durmuş
652652 kişi okudu
5 1

Cinsellik konusuna ülkemizde ve diğer ülkelerde farklı bakılıyor diyebiliriz. İnsan vücudunun bu temel ihtiyacı ülkemizde oldukça değişik algılanıyor. Bu konu hakkında bilgi sahibi insanların sayısı oldukça az,bizde bu içeriğimizde farklı ve çeşitli bilgiler vermeye çalışacağız

Bu içeriğimiz yaş sınırı içermektedir! Yapmış olduğumuz bu araştırma çeşitli araştırmalar sonucu ortaya çıkmış olup hiç kimsenin kendi iradesi ile ortaya çıkardığı bilgiler değildir.

Türkler Sadece Geceleri Sevişiyor

türkler geceleri sevişiyor

Sevişmeler sabah sevişmesi,öğle, ofis ve akşam sevişmesi olarak değerlendirilebilir. Türkler oba kültüründen etkilenmiştir. Gündüz vakti av ve göç halinde oldukları için ve ayrıca bir bütün olarak yaşamaları, akrabaları ve komşuları ile beraber vakit geçirmeleri gündüz sevişmelerinin önüne geçmiştir. Geceleri uyumadan önce sevişmeyi tercih eden Türkler , sabahları eşler bir birinden hoşlanmaz diye bu eylemi gerçekleştirmezler.

Sevişmeyi İlk Kim Yarıda Bırakacak

sevişmeyi yarıda bırakmak

Hem erkek hem de kadın eve yorgun geliyor, eğer ki kadın evde iş yapıyorsa yine yoruluyor tabi akşam eşi gelince sevişme üzerine çok oynanan ve popüler bir oyunu oynamaya karar veriyorlar, bu oyunda kim sevişmeden vazgeçerse oyunu kaybediyor diyebiliriz. Aslında başka oynanan bir oyunda ise sevişmeme üzerene oynan bir oyunda evli çiftlerin sıklıkla oynadığı oyunlardan bir tanesi diyebilirim buradaki amaç ise sevişmeyi ertelemek ve ilk yapılan sevişmenin hazzını arttırmak olduğu söylenilebilir.

Fantezili Sevişmeden Sonra Kişide Belirten Utanç İfadesi

fantezili sevişme

O kadar hazırlık yapıyorsun mumlar,ışıklar hazırlıyorsun ve hayatın boyunca daha önce hiç yapmadığın şeyleri orada yapıyorsun bu iki çift arasında yaşanan gizli bir sır aslında fakat sevişmeden sonra pişman olup kendini suçlu hissedeceksen hiç bulaşma daha iyi, eline kemer alıp kırbaçlamadığın kaldı onu da yaptın çünkü artık kimse ciddi değil herkesin içinde bir şeytan yatıyor delikanlı numarası yapmayı bırak kendin ol arkadaşım.

Türk Kızları Farklı Sevişmelerden Yana Değil

türk kızları sevişme

Bu durum aslında Türk erkeklerinden kaynaklanıyor diyebiliriz çünkü o kadar abazan erkeklere sahip ki Türkler, kızlarda bıkmış durumda Türk kızları seks yaparken oral,fantezi ve ön sevişme gibi unsurları benimsemiyor onlar için bu iş hemen bitsin niyetindeler. Öpüşme ve sevişme sonrası gündelik hayata tekrar geri dönmek bu durum ülkedeki stresli ve gergin ortamın bir ürünü diyebiliriz veya sevişmenin ayıplanması da utanç meyvelerinden biri haline gelebilme durumu da olabiliyor.

Kendinden Geçmiş Kadına Karşı Erkeğin Çaresizliği

sevilmede erkeğin çaresizliği

Bazı kadınlar vardır erkekleri çileden çıkarabilir, kendinden geçen bu kadınlar o kadar azmış bir hale gelebiliyor ki erkek bile kadınlardan tiksinme noktasına ulaşabiliyor. bağıran kadınlar, yerinde duramayanlar bir oraya bir buraya hoplayanlar evet aslında seks'inde usturuplusunu tercih ediyor Türk erkekleri. Araştırmalara göre bir Türk erkeği ile sevişirken hafif utangaçlık ile kendinizi satmanız bu cins erkeklerin hoşuna gidecektir. Kadın sevişme konusunda senden daha fazla tecrübeli ise ayvayı yedin arkadaşım benden söylemesi seninle oyuncak gibi oynayacaktır bu kadın türlerine ağzını açsan suçlu olursun ve dayak yersin en iyisi sen onun işini bitirmesine izin ver sakince, sanki üstünde bir örümcek varmış gibi kımıldamadan dur o işini bilir zaten.

Eve Atılan Kıza Sevişme Çağrısı Yapmak

Eve kız atmak

Evet aslında bu çağrıyı direk olarak yapmazsınız ama karşı tarafa iletmeyi de bilirsiniz. Bu tarz olaylar genellikle okul arkadaşları arasında oldukça sık görünen bir durum, Erkek olarak kıza yaklaşırsınız ve karşı taraftan size adım atmasını beklersiniz eğer ilgisi varsa zaten anlarsınız bu tarz durumları, eğer iki kişi sevgili ise bu durumun yaşanması daha sıklıkla görünüyor.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder