İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

PUBG'nin Son Güncellemesi Apex Legends'den İlham Alıyor - bannygo.com

PUBG'nin Son Güncellemesi Apex Legends'den İlham Alıyor

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
633168 kişi okudu
5 1

PlayerUnknown's Battlegrounds bugün büyük bir güncelleme alıyor ve özellikle yeni bir özellik Apex Legends'ı oynayan insanlara tanıdık çok gelecek.

Apex Legends'ın kendine has sorunları olmasına rağmen, oyuncuların takım arkadaşları için düşmanları, silahları, eşyaları veya diğer bağlamsal notlarını işaretlemelerine izin veren telsiz sisteminin etkinliğini tartışmak zor. Şimdi PUBG, Radyo Mesajları şeklinde benzer bir sistem hazırlıyor.

Başlıca yenilikler

Güncelleme bugün PUBG test sunucusunda yayınlanacak. Güncelleme 30 ile birlikte, oyuncular artık Telsiz Mesajlarını açmak için Mouse tekerleğini veya F3’ü kullanabilir. Burada, cephaneye veya ilaca muhtaç olmanız veya ekip arkadaşınıza yardımı karşılığında teşekkür etmek için ekip arkadaşlarınıza göndereceğiniz bir dizi mesajı seçebilirsiniz.

PUBG Yeni Güncelleme

Eşyaları, farenin tekerleğini çevirmek yerine F3'ü tıklatarak da görebilirsiniz hatta görüntülediğiniz eşyanın adını ve yerini ekip arkadaşlarınıza söyleyebilirsiniz. Bu tuşlardan herhangi birini çift tıkladığınızda, haritadaki asıl noktayı işaretleyecek ve ekip arkadaşlarınıza da uzaktan okuma verebilecek düşman konumlarını arayabilirsiniz. Sonuçta, yeni telsiz sistemi, sesli sohbette bulunmayan oyuncularla koordinasyona gelince çok yararlı olabilir.

PUBG, çıkıntılara çıkma ile bugün Apex Efsanelerinden ilham alan görünüşte başka bir özellik daha kazanıyor. Bu oldukça basit- zıpladığınızda, çatılar veya konteynırlar gibi şeylerin uçlarını tutabilirsiniz. Bunu yapmak için boşluk tuşuna basın (veya zıplamak için kullandığınız farklı bir tuş) ve basılı tutmaya devam edin. Çıkıntıları aşmak ya da aşağıya doğru kaymak henüz mümkün olmasa da PUBG Corp, işlevselliğin ileriki bir güncellemeyle geleceğini söylüyor.

PUBG güncelleme 30'daki diğer eklemelere de göz atmanızı istiyoruz. Yeni güncellemenin yama notlarında Deagle olarak adlandırılan- şu anda oyundaki en güçlü tabanca olan Desert Eagle tabancası bulunmaktadır. Deagle bundan böyle PUBG haritalarındaki en yüksek hasarlı ve müthiş bir mermi atma hızına sahip yeni tabancadır. Ortalamanın üzerinde bir hasar veren Deagle kontrol edilmesi zor bir geri tepmeye de sahip olduğundan biraz ustalaşmanız gerekebilir.

PUBG Yeni Güncelleme Deagle

Amfibi BRDM-2, zırhlı UAZ'yi tüm haritalarda bir bakım paketi düşüşü olarak değiştirdiği için, yeni güncelleme ile sabırsızlıkla beklediğiniz yeni bir araç da geliyor. Herhangi bir İşaret fişeği kullandığınızda, Özel Yardım Paketi'nde görünen zırhlı bir araç geliyor. Bu Amfibik aracın toplam canı 2500'dür. diğer araçlara oranla inanılmaz büyük ve kaya gibi sağlam olan dört tekerleği hiç bir zaman hasar almayacak şekilde yaratılmıştır.

PUBG Yeni Güncelleme Zırhlı araç

Bu son güncelleme hakkında daha fazla bilgi için, resmi PUBG web sitesinde tam yama notlarını okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder