İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Nintendo Switch Mini Piyasaya Sızdırıldı, Yılın En İyi El Konsolu - bannygo.com

Nintendo Switch Mini Piyasaya Sızdırıldı, Yılın En İyi El Konsolu

Abone Ol Google News Logo
Ella Switiz
656497 kişi okudu
5 5

Son zamanlarda, Nintendo Switch’i çevreleyen bazı ilginç söylentiler tur atıyor. Spesifik olarak söylenen bu söylentiler, Nintendo’nun şu anda raflardaki konsoldan daha küçük ve daha ucuz olan yeni bir Switch varyantı yayınlamak için hazır olduğunu iddia ediyor.

Nintendo Switch Mini

Switch’in üçüncü yılında yol alması nedeniyle, daha ucuz olan bir modeli piyasaya sürmek istemesi öğrencilerin tatil sezonunda olması ile karşılaştırıldığında kesinlikle satış hacimlerini arttırabilir.

Sadece bu da değil, Nintendo, aynı zamanda taşınabilir cihazları üzerinde bazı değişiklikler de yayınladı.

Örneğin 3DS, Nintento’nun el ile oynanan modelleri hayatta kaldığı süre boyunca çeşitli noktalarda 3DS XL, 2DS, yeni 3DS, Yeni 3DS XL ve 2DS XL’ı piyasaya sürüleceğine dair bazı açıklamalarda yaptı.

Switch tam teşekküllü bir el konsolu olmasa da zaman geçtikçe Nintendo’nun bazı yeni modelleri piyasaya sürmesini görmek hiç de şaşırtıcı değil.

Nintendo Switch Mini

Ne yazık ki, Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa, E3’ün başlamasından kısa bir süre önce gösteri sırasında herhangi bir donanım değişikliği olmayacağını söylemişti. Elbette E3 2019 gelip bu söylentili Switch Mini’yi ifşa etmedi. Ancak bu, böyle bir konsolun çalışmalarında olmadığı anlamına gelmez. Hatta bugün, Nintento’nun silikon kasa projesindeki başarısı ve varlığı göz önüne alındığında söylentilerin biraz daha güçlendiği söylenebilir.

Big ben tarafından geliştirilen bu silikon kasa tasarımının bir resmi, güvenilir bir kaynak olan Roland Quandt tarafından Winfuture’e verildi. Kasanın perakende paketlemesinin bir görüntüsü olduğu için çoğu yönden heyecan verici bir sızıntı sayılabilir. Ancak “Mini Switch 2” için söylenilmesi kulaklarımızın bayram etmesi için kesinlikle yeterli.

Açıkçası, bu ürünün piyasaya sürüleceği konusunda resmi bir anlam ifade etmiyor, ancak yıl sonu gelmeden önce bir Mini Switch paketinin piyasaya fırlatılacağı gerçeğini merak etmemiz şimdilik yeterli. Daha fazla bilgi için kulaklarımızı bu yönde tutacağız. Bu yüzden bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar (1 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi - 4 yıl önce

  bunda hangi oyunlar oynanıyor yazar mısınız

  0
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla