İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Netflix, George Clooney'in Hem Yönetip Hem De Rol Alacağı Mükemmel Bir Film Hazırlıyor - bannygo.com

Netflix, George Clooney'in Hem Yönetip Hem de Rol Alacağı Mükemmel Bir Film Hazırlıyor

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
665312 kişi okudu
5 5

Netflix'in itibarı arttıkça, şirketin orijinal içeriği için kullandığı önemli yıldız sayısı da artmaya başladı.

Hulu’nun ortak çalışma ile yürüttüğü Catch-22 dizisinde George Clooney, Netflix yönetimini öyle etkilemiş olacak ki yakın zamanda ortak bir yapım üzerine şimdiden konuşmaya başladılar. Netflix’e göre, Clooney yaklaşmakta olan uzun metrajlı sinema uyarlamasını hem yönetecek hem de oynayacak.

Yine duyurulan bazı bilgilere göre George Clooney, Lily Brooks-Dalton’ın: Good Morning, Midnight adlı kitabından esinlenerek yazılan filmi yönetirken, Smokehouse Pictures Grant Heslov, Syndicate Entertainment ve Anonymous Content tarafından da yatırım olarak desteklenecek.

Good Morning, Good Night George Clooney

Netflix'e göre, Clooney filmde 'Arctic'te yalnız bir bilim adamı' olan Augustine rolünü üstlenecek.

Filmin konusu kıyamet sonrası yeni bir dünya olacak

Hikâye, Aether uzay aracı ekibiyle Dünya'ya dönmeye çalıştıkları sırada bir sorun yaşayan ve kaybolan teması tekrar kurmaya çalışan Augustine üzerinden ilerleyecek. Henüz yardımcı oyucular ya da başrollerin seçilip seçilmediği de belli değil.

Her şeyin plana uygun olduğunu varsayarsak, Netflix projenin Ekim ayında üretime başlayacağını söylüyor. Senaryo uyarlaması, Netflix'in Scott Stuber ve Clooney tarafından övgüyle karşılanan Mark L. Smith tarafından yazılmıştır. Clooney kendi ifadesinde şöyle dedi:

Grant ve ben bu inanılmaz projeye katılmaktan daha fazla heyecanlı olamazık. Mark uzun zamandır hayranlık duyduğumuz bir yazar ve senaryosu akıl almaz derecede beyin yakıyor. Netflix'te bulunan arkadaşlarımızla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

Netflix orijinal filminin adı henüz açıklanmadı.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder