İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

NBA 2K19 O Kadar Gerçekçi Ki, Artık Oyun İçi Reklamlar Gösterecek - bannygo.com

NBA 2K19 O kadar Gerçekçi ki, Artık Oyun İçi Reklamlar Gösterecek

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
665674 kişi okudu
5 5

Minecraft gibi bazı oyunlar stilize grafiklerle mükemmel derecede iyi olabilir. Ancak NBA 2K19 yada FIFA 20 gibi oyunlar gerçeğe mümkün olduğunca daha yakın olmak istiyor.

Bu, muhtemelen oyunları olabildiğince gerçeğe yakın bir şekilde yeniden yaratmaya çalıştıklarını düşünerek en iyi gerçekçiliği spor oyunlarından beklediğimizin bir göstergesi. Görünüşe göre 2K Oyunları foto gerçekçi grafiklerin ötesine geçiyor ve reklamlar dâhil NBA 2K19'u mümkün olduğunca gerçeğe yakın hale getiriyor.

NBA 2K19 Reklamları

Oyunlardaki reklamlar tamamen yeni bir özellik değil. PC, Xbox, PlayStation gibi konsollara oranla ve kullanılma amacına göre mobil oyunlar da sürekli karşımıza çıkan bir veba.

Bu yeni reklamcılık türünde, bazı yayıncılar statik reklamlar görüntülemek için başvursalar da PC ve konsollarda neredeyse hiç görülmemiş bir özelliktir. Yada çoğu durumda, mobil olmayan oyunlardaki reklamlar geçicidir veya en azından atlanabilir. Bknz: Youtube atlanabilir reklamları.

İlk olarak Reddit üzerinde keşfedildi!

Reddit kullanıcısı afilathiel, bunun artık en az bir oyun için geçerli olmadığını keşfetti. NBA 2K19oyunuyla birlikte artık ara sahnelerde atlanabilir olmayan statik reklamlar göreceğiz. Bu şu demek gerçek hayatta evinizde bir NBA maçı izlerken devre aralarında ya da maç sırasında gördüğünüz o reklamları artık NBA 2K19 üzerinde de göreceğiz.

Oyunlarda yer alacak olan reklamlar, NBA 2K19’un gelirini doğrudan arttıracağının açık bir göstergesi. Yani bir basketbol maçı oynarken sol taraftan ekranın daralıp ‘Dominos’a ait indirim kampanyası sunması’ kötü bir fikir gibi durmuyor.

NBA 2K19 Reklamları

Tabi bu, kazançtan ziyade bu eylül ayında yayına girecek NBA 2K20’ye daha fazla oyuncu çekmek için yapılmış bir reklam hilesi de olabilir. Ayrıca NBA 2K20 şuan için ön alımla 24TL daha ucuz olacak.

2K TV özelliğini devre dışı bırakarak bu reklamları durdurmanın tabi ki bir yolu var, ancak iyi bilinen etkiler doğurmadı da aşikâr. Oyunun hali hazırda ki eski sürümleri içinde uygulanmaması kafaları bu yönde biraz karıştırıyor gibi.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder