İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

"Makyaj Yapan Gamora" Hakkında Atılan Komik Troll Tweetler - bannygo.com

"Makyaj yapan Gamora" Hakkında Atılan Komik Troll Tweetler

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
650868 kişi okudu
5 1

Birkaç gün önce Zoe Saldana, Bir Marvel karakteri olarak tanıdığımız Gamora’nın imzası haline gelen yeşil rujunu sürerken çektiği videoyu yayınladı. İnternette trollcülerin eline düşen bu video üzerinde biraz oynayan insanlar, komik paylaşımlar yaptılar.

Bu paylaşımlara bakmadan hemen önce hatırlayalım, Kim bu Gamora?

Gamora ve Thanos

Yenilmezler filminin Ezeli düşmanı Thanos tarafından canlı bir silah olarak yetiştirilen Gamora, olağanüstü dövüş kabiliyetlerini kullanıma sokarak Galaksinin Muhafızlarından biri olmayı başardı.

Bir Savaşçı ve Suikastçı

Gamora, Thanos ve ordusu kendi dünyasını işgal ettiğinde, nüfusun yarısını ortadan kaldıran küçük bir kızdı. Gamora bu savaşta annesinden ayrıldı, ancak Thanos bu küçük kızı çok sevdi ve ona bir bıçak hediye ederek onu halkının katliamını görmekten alıkoydu. Küçük Gamora'yı evlatlık alan ve kızı olarak kabul eden Thanos, onu sibernatik iyileştirmelerle canlı bir silaha dönüştürmeye başladı. Büyüdükçe Thanos, Gamora’yı ve evlatlık kız kardeşi Nebula’yı birbirleriyle savaşmaya zorladı. Ancak her savaşı kazanan favori kızı olarak Gamora’ya atıfta bulundu.

Gamora Bıçağı

Gamora, Sonsuzluk taşını içeren değerli bir Orb karşılığında, Kree İmparatorluğunun Accuser’ı olan Xandar’lıların dünya gezegenini imha etmeye karar vermesine kadar 20 yıl boyunca Thanos’a hizmet etti. Thanos, görevinde kendisine yardımcı olması için Gamora ve Nebula’nın hizmetlerini Ronan’a ödünç verdi. Ronan veya Thanos’un Orb’in kontrolünü ele geçirmesi durumunda ortaya çıkacak kitlesel zayiatların farkına vararak Gamora, onlara ihanet etmeye karar verdi. Toplayıcı’nın Orb’i satmak için istediği yüksek fiyatlı teklifi kabul etti.

Gamora, Kendisine Yıldız efendisi adını veren ve bir Ravager olan Peter Quill’in Orb’yi çaldığını ve Xandar’da satmayı amaçladığını keşfetti. Gamora, Xandar’ın silahlı kuvvetleri, Nova Corps tarafından yakalanmamak için büyük uğraşlar verdi. Ancak Quill’in kafasına koyulan büyük ödül için Yıldız efendisini arayan ikili Roket ve Groot ile birlikte hapishaneye gönderildi. Hapishanede Drax’la tanıştılar, Beş haydut da birlikte kaçtıktan sonra bir bağ oluşturdular ve Gamora bir kahraman olma yolunda büyük adım atmış oldu.Ve kendilerine yeni bir yol çizdiler.

Galaksideki En Ölümcül Kadın

Gamora, usta bir suikastçı, savaşçı ve kılıç ustasıdır ve ona ”Galaksideki En Ölümcül Kadın” olarak ün kazandıran, Thanos’un kızı olması ve eğitimini bizzat ondan almasıdır.

Galaksinin koruyucuları

Uzaylı fizyolojisi ve cerrahi modifikasyonları, canlılara insanüstü güç ve çeviklik verir. Bu olağanüstü güçlerle birlikte inanılmaz yüksekliklere zıplayabilir yada kolayca bir mesafeye atlayabilirler. Geliştirmeleri sibernatik iskelet, oküler ve solunum implantları, gelişmiş bir nörolajik sistem ve rejenerasyon implantı içerir. Bu büyütmeler ona arttırılmış dayanıklılık, vizyon ve ivme kazandırır.

İşte Gamorayı en özetle bu şekilde anlatabilirdik, şimdi o muhteşem paylaşımlardan en iyi 14’üne hep birlikte bakalım.

Zoe Saldana - Gamora

Rapunzel  20 yıldır her gece kurtarılmak için kulesinde hazırlanıyor.

Marul, insanlara e coli ( bir çeşit bakteri ) vermek için hazırlanıyor.

Ispanak, onu almam için markette hazırlanıyor.

Nane, çikolatamı berbat etmeye hazırlanıyor.

Hamburgere koymadan hemen önce turşu.

Maydanoz, { Tavuk, Istakoz, Biftek, Makarna ve Peynir, tatlılar } ve sosyal medyada ki tüm yemek resimlerine girmek için hazırlanıyor.

Mukus ( Burundaki yeşil sıvı ), reklamı yapılmadan önce hazırlanıyor.

Ağaçlar nankör kıçımıza oksijen sağlamaya hazırlanıyor.

Avokado yemeyi planladığınızdan iki gün önce olgunlaşıyor.

Ot, bana iyi zaman geçirtmek için hazırlanıyor.

The lime Starburst ( bir çeşit ağızda patlayan şeker ) paketten çıkacak bir diğer şeker olmaya olmaya hazırlanıyor.

Gamora eşcinsellere istediğimiz her şeyi vermeye hazırlanıyor.

Sizde yorum kısmından birşeyler yazın yada ilginç bir tweet'iniz varsa bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder