İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Instagram Hikayeleri Sohbete Davet İçin Yeni Bir Etiket Sunuyor - bannygo.com

Instagram Hikayeleri Sohbete Davet İçin Yeni Bir Etiket Sunuyor

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
658652 kişi okudu
5 15

Instagram, Story’ler üzerinde bulunan ve grup sohbetleri başlatmaya yarayan, kullanıcılar için etkileşimi artırmalarını ve sohbet etmeyi de kolaylaştıran yeni bir sohbet etiketi çıkardı.

Instagram Sohbete Katıl Özelliği

Yeni etiket, arkadaşlarla toplantılar düzenlemek, hayranlara sohbet etme şansı vermek ve daha pek çok şey için kullanılabilir. Etiket şimdi Instagram mobil uygulama kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Yeni etiket, Etiketler düğmesine ve ardından 'sohbet' etiketine dokunarak bir Hikayeler gönderisinde kolayca bulunabilir. Bu, kullanıcılara, Hikâye yayınlarına yerleştirmeleri için büyük bir 'Sohbete Katıl' butonu verecek, kullanıcıların daha sonra Hikaye yayınlandıktan sonra görebilecekleri ve dokunabilecekleri bir etiket olacak. Çıkartmaya dokunduğunuzda sohbete, onu paylaşan Instagram kullanıcısına katılma isteği gönderilir.

Instagram Sohbete Katıl Özelliği

Kullanıcının, sohbete katılma isteğini kabul etmesi durumunda, kullanıcılar doğrudan, grup sohbetine kabul edilen diğer kişilerle sohbet edebilecek. Instagram, arkadaşlarla bir araya gelmek için bir RSVP türü de dahil olmak üzere, bu özelliğin nasıl kullanılabileceğine dair kısa bir tanıtım videosu da yayınladı.

Bu özellik, büyük sosyal medya platformları için küçük bir geliştirme olmasına rağmen, Facebook'un Instagram platformunu aşamalı olarak nasıl genişlettiğinin altını çizer; Kullanıcılar bir süredir birbirlerine mesaj gönderebiliyorlardı, ancak bu yeni grup mesajlaşma etiketi Instagram Stories'in sosyal bir araç olarak kullanışlılığını arttırıyor.

Bu geliştirme, takipçilere Instagrammer ile birlikte sohbet etme, Hikâyede yer alan belirli bir ürün veya olayı tartışma ve benzer özelliklere sahip kullanımlar hakkında tartışma olanağı da sağlayarak, takipçilerin katılımını, etkileşimini arttırma potansiyeli sunan mükemmel bir yol sunacak.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder