İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Futbol Oyunlarında Seçilen Takımlara Göre Karakter Analizi - bannygo.com

Futbol Oyunlarında Seçilen Takımlara Göre Karakter Analizi

Abone Ol Google News Logo
Hamza Durmuş
634273 kişi okudu
3.5 7

Hepimizin eğlence anlayışı farklı, her birimiz futbol oyunlarını çok seviyoruz ve oyunlarda daha iyi olmak için çaba harcıyoruz. Bu içeriğimizde sizlere seçtiğimiz takımların kişilik üzerindeki farklı özelliklerini aktarmaya çalışacağız.

Çocukluğumuzun en güzel zamanları bu oyunları oynadığımız anılarla doludur, yetişkin olduk fakat hala bırakamadık. Fifa veya Pes gibi oyunlar yakamızı bırakmıyor doğrusu ve bu oyunlarda aldığımız takımlar karakterimizide belli bir ölçüde yansıtıyor diyebiliriz futbolcularda o takımları yansıtan birer sembol haline geldi hep beraber aldığımız o takımları inceleyelim.

Milan

Evet maalesef üzülerek söylüyorum ki o Milan bu Milan değil veya her neyse ama eski Milan olmadığı kesin artık bırak bu takımı almayı be dostum seni anlıyorum yaşın çok büyük 30'un üstündesin yine bir ümit var içinde ama arkadaşın sana en aşağı 3 gol atacak, hala içindeki Ronaldinho , Shevchenko özlemi dinmiyor. Bu takımı alan arkadaşlar çağa ayak uyduramamış diyebilirim hala eski oyun günlerini özlüyor ve Milan ölmedi hala yaşıyor demeye çalışıyor olabilir bu arkadaşınıza ayrıcalık göstermeyin atabildiğiniz kadar gol atın çünkü bu modeller bitmiyor.

Juventus

Juventus

Ben bu takımı alan arkadaşları marjinal olarak adlandırmak istiyorum, Juventus güçlü bir takım ama ısrarla bu takımı almak nedir be kardeşim kız arkadaşından daha çok seviyorsun neredeyse birde şöyle bir şey var bu takımı alan her kimse ona göre en iyi takım bu veya en iyi oyuncular burada acaba forma renklerinden mi bilinmez ama siyah beyaz renkler bir marjinal oluyor sanki, şunu da belirtiyim bu takımı alan arkadaşlarınız muhtemelen iyi defans yapıyor çünkü kaya gibi adamları var daha ne olacak hiç gol yemezsiniz işte.

Liverpool

Liverpool

Bu takımı alan kişiler havalı olurlar, genelde Beşiktaş taraftarı değillerdir eğlenmeye bakarlar ve maçı kazanma ihtimalleri yüksektir çünkü gelişine şut çekme hastalığı vardır bu arkadaşlarda top yere bir türlü inmez frikiklerde kaleye vurmayı tercih ederler ama aklından çıkmasın arkadaşım Gerrard futbolu bıraktı.

Roma

Roma

Çok alan olmasa’da sadece Totti için alan adam gördüm neden aldıklarını bilmezler ama Totti'yi görünce düşünmeden seçerler, bu takımda amaçları kanatları kullanıp dönen topa gelişine vurmaktır zaten ilk maçlarında alıp diğer maçlarda kesinlikle almazlar, yanındakine gösteriş yapmayı severler 'Bak ben Roma'yı aldım sen hala Barça' içlerinde çakallık geçiyor olabilir ama yemezler dostum zaten sende bir daha almayacaksın.

Manchester United

Manchester United

Manchester rüyası demek doğru olur, bu takımı alan kişiler hala eski Manchester United günlerini özlüyor nerede Ronaldo, Scholes, Rooney artık yok Youtube'dan video izlemeyi bırak dostum veya stadı çok seviyorsun anlıyorum seni ama Manchester çok değişti. Bu takımı alanlar ilk başta galibiyet hayali ile maça başlarlar hakikatten öyle Manchester deyince sanki galip gibi geliyor kulağa fakat maç sonu keşke almasaydım lafını işitebilirsiniz.

Real Madrid

Real Madrid

Artık hiç bir şey bizi kesmiyor kimse engel olamıyor, kafa kopuyor yetmiyor bu takımı alan dostlarınız garibanı ezmeyi severler diyebilirim oyunun en bomba takımı bu takımdır futbol oyunlarının tanrısı denilen futbolcuları bir araya toplamıştır ve genelde bütün takımları yenerler maçın sonun da pişkin bir surat ile gülmeyi severler fakat başka takım aldıklarında genelde yenilirler. Top ayaklarına gelir gelmez kaleye vurmayı denerler nedeni bilinmez ama bir şeyler deniyorlar arkadaşım defansı sağlam tut sakın uyuma.

Barcelona

Barcelona

Üzülerek söylüyorum oyunun en güçlü takımlarından fakat bu takımı alan arkadaşlarınız ya kısa boyludur ya da çelimsizdir. Aşırı Messi hayranıdır ve futbolda fiziğe önem vermezler mütevazi tavırlar sergilerler ama içlerinde tam puan almış bir şeytan taşırlar maçı genelde kazanırlar ve bıyık altından gülmeye başlarlar, Real Madrid’e gelince maçı kaybederler ve ağızlarında sık sık 'Başka takım alsana' lafını işitebilirsiniz.

Arsenal

Arsenal

Bir başka marjinal tipler daha, aslında bu takımı alanlar genelde futbol oyunlarını ilk oynayan kişilerdir çünkü ayar yapmayı bilmezler hemen oyna tuşuna bastıkları için Arsenal’i seçmiş olurlar, Henry ve Bergkamp’a derin sempatileri vardır elbette Mesut faktörü ‘de etkili tabi hep bir Türk futbolcu ile oynamak isterler ve paslaşmayı seven tiplerdir maça başlarlar fakat ilk yarı bitene kadar 3.golü kalelerinde görme ihtimali oldukça yüksektir.

Yorumlar (1 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar
 • Profil Resmi
  garfield01 - 5 yıl önce

  harika bir içerik, çocukken fifa 97 oynardım, hakem kırmızı kart gösterecek diye sahayı turlardım oyuncuyla yarım saat hakem peşimden koşardı :) hele winning eleven serisi çok daha güzeldi, ama Pes 06 dan sonra gelen C.ronaldo'yu tanrılaştırma sistemine son vermeden pes yerine her zaman fifa seçeceğim.

  0 Yanıtla
  Ziyaretçi Resmi
  Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Cevapla