İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Fortnite Mücadele Ödülünü Alamayanlar Panik Yapmayın (Sorun Çözülecek) - bannygo.com

Fortnite Mücadele Ödülünü Alamayanlar Panik Yapmayın (Sorun Çözülecek)

Abone Ol Google News Logo
Ella Switiz
661950 kişi okudu
5 5

Bazı Fortnite oyuncuları, belirli zorlukları tamamlamaları karşılığında verilen ödülleri almalarıyla ilgili sorun yaşadıklarını dile getirdi. Epic Games, Salı günkü attığı bir tweet’te sorunu kabul etti.

Ekip, sorunun bilincinde olduğunu ve herkesin kazanılan ödülleri aldığından emin olacağını söylüyor.

Fortnite Yeni Ödül Kazanma Sorunu

Şirket, 2 Temmuz da attığı bir tweet’te , “Bazı kullanıcıların bazı zorluk paketlerinden ödüller almadıklarının farkındayız” dedi. “Mücadele paketlerinin” ne anlama geldiğine dair net bir açıklama yoktur, ancak şirket, oyuncuların endişelenmelerine sebep olacak bir şey olmadığını vurgulayarak, 'Sorun için özür dileriz ve gelecek hafta geri döndüğümüzde kazanılan ödülleri doğru şekilde dağıtacağız. ' dedi.

Aynı mesaj, bir Epic Games çalışanının bu konunun 'doğrudan hakaret meseleleriyle ilgili olduğunu açıklığa kavuşturduğu FortniteBR Subreddit'teki bir post üzerinde de görüldü. Görev sistemi mücadelesinin ödüllerine neden olan şey onlar. ” Bu ifade, mevcut sorunun bazı oyuncuların # 67 ve # 97 Fortbit'leri talep etmesini engelleyen aksaklıkla ilgili olduğunu da gösteriyor.

Bu yeni açılmış olan fortbytes'ler Retaliator Glider kullanılarak ve sekizinci yükleme ekranında bulunan gizli yeri ziyaret ederek kolayca elde edilir. Bununla birlikte, bazı oyuncular ödüllerini hak iddia etmeden alamayabilir. Bu noktada geçici çözüm tabi ki can sıkıcıdır, ancak etkilidir. En sonunda görünene kadar kibritleri bırakıp yeni kibritlerle yeniden denemeye devam edin.

Dünyayı Kurtar'a erişimi satın alan bazı oyuncular, bu oyun moduna girdikten sonra tekrar Battle Royale'a geçmenin, eksik fortbytes'leri ortaya çıkartacağını bildiriyor. Aksi halde çaresizlikten dolayı, bazı oyuncular oyunu yeniden başlattı ve sorunu çözdüğünü bildirdi. Eğer bir ödül alamazsan, bunların arasında almış olman gerekirdi, ama panik yapma çünkü Epic Games, kazandığın her şeyi elde etmeni sağlayacak.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder