İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Epic Games Store'dan Bu Hafta Ücretsiz Ve Multiplayer Muhteşem Bir Oyun: Overcooked - bannygo.com

Epic Games Store'dan bu hafta Ücretsiz ve Multiplayer Muhteşem Bir Oyun: Overcooked

Abone Ol Google News Logo
Özge Betik
628517 kişi okudu
5 10

Epic Games Store aracılığıyla sunulan ücretsiz oyunlar listemizde bugün yeni bir üye daha var. Bu kez, bedava oyun Overcooked.

Multiplayer (Çok Oyunculu) oyun hayranları olanlarınız kesinlikle önümüzdeki hafta kaybolmadan önce bu oyunu test etmek isteyecekler. Oyunu yalnız başına oynamak isteyenler için bile muhteşem oyun Overcooked indirmeye değer.

Epic Games - Overcooked

Gerçi Overcooked bir ila dört oyuncu arasında oynansa da, gerçekten, birden çok kişinin birlikte oynaması durumu çok daha eğlenceli hale getiriyor. Biriniz yemekleri hazırlarken, diğeri bulaşıkları yıkayabilir, bir diğer arkadaşınız ürünlerin dağıtımını yaparken son arkadaşınız da patron işleri olan mali geliştirme işlerini üstlenebilir.

Bu oyunda birlikte çalışmak ve iyi iletişim kurmak oldukça önemli. Ayrıca, siparişlerin her biri şefler tarafından seçildiğinden işinizi zorlaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Pişirdiğiniz çeşitli mutfaklar tarafından da ayrıca zorlanacaksınız. Sonuç olarak, oyunun özellikle arkadaşlarla birlikte oynandığını varsayarsak oldukça telaşlı ve heyecan dolu bir zaman sizleri bekliyor.

Overcooked, Epic Games Store'da 11 Temmuz'a kadar ücretsizdir.

11 Temmuz sonrası, 2019'da buranın eski oyunlarından olan ama yine de Diablo benzeri aksiyon RPG'lerinin hayranları için oynamaya değer olan ana oyun olarak Torchlight ile yer değiştirecek. Şimdilik, ücretsiz bir sürümünü Overcooked indirme sayfasına gidip Epic Games Mağazasından hızlıca indirebilirsin.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder