İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Dünyanın En Saçma Boşanmalarını Konu Alan 13 Komik Sebep - bannygo.com

Dünyanın En Saçma Boşanmalarını Konu Alan 13 Komik Sebep

Abone Ol Google News Logo
Hamza Durmuş
657517 kişi okudu
5 1

Evlilikler ve boşanmalar her çiftin hayatında olabilir, boşanmaların sayısı arttıkça sebepleri de artıyor diyebilirim. Dünya üzerinde gerçekleşen en saçma ve komik boşanmalarını sizler için derledik.

Boyu 5 cm

Kaç senedir evliler ama kadın her yatağa çağırdığında adam karısından kaçıyor dostlar, bunun nedeni sevişmeyi ertelemek istediğinden midir bilinmez ama seneler sonra dalgasının 5 cm olduğu mahkeme tarafından daha sonra öğrenilmiş.

Arkadaşımın Sevgilisi

4 evli çift arkadaş düşünün ikisi mahkemeye gidiyor ve tek celsede boşanmak istiyorlar, bunun nedeni ise a kişisinin b kişisinden ve diğer taraftan b kişisinin a kişisinden hoşlanması. Hepsi beraber boşanıyor ve hoşlandıkları kişilerle evleniyorlar sonrada daha mutlu ve huzurlu bir hayat onların oluyor.

Kahveni Nasıl İstersin Hayatım

Karısını boşamak isteyenlerin sayısı oldukça fazla bir tanede değerli avukatımızın başına gelmiş çünkü karısı 10 senedir kahvesini nasıl içtiğini soruyormuş bu gerçekten korkunç bir durum.

Duşa kabin (Perde) Sorunu

Bir çiftin sorunu daha var sanırım ama gerçekten saçma boşanma sebepleri arasından en kral olanlarından biri diyebilirim sanıklardan biri duş perdesini sadece kendi takıyor diye diğer eşi tarafından mahkemeye verilmiş. Bu durum arkadaşın sinirlerini baya bozmuşa benziyor.

Yemek Yerken Şapırdatma

Çok sevdiğimiz bir yakınımızdan aldığımız habere göre kadın kocasının yemek yerken ağzını şapırdatmasından şikayetçi, sadece yemek yerken olsa yine iyi çay ve çorba içerken düşünemiyorum bile. Aldığımız haberlere göre eğer boşanma gerçekleşmez ise kadının nezarete götürülme durumu olabilirmiş.

Tuvalet Kağıdı Sorunu

Bir boşanma vakası da tuvalet kağıtları yüzünden olsa gerek çok zengin bir iş adamının karısı, kocasının ne kadar tuvalet kağıdı harcadığını kontrol ediyormuş, bunu duyan adamda soluğu mahkemede almaya niyetlenmiş ve olaylar böyle gelişmiş.

Yemek Sosları Problemi

Uluslararası evlilikler içinde popüler bir konu farklı Miletlerden iki karı koca varmış, çok yakın bir komşumun anlattığı duruma göre işten sonra eve gelen adam bir gün karısını makarna yaparken bulmuş karısı bir hastanede görevli olarak çalışıyormuş makarna sosu için buz dolabından markasız bir kavanozun içinde olan domates sosu kıvamında olan ürünü dökmüş bu olaydan sonra domates sosu sandıkları ürünün aslında hafif pıhtılaşmış kan tahlili olduğunu fark etmişler.

Kumar bağımlılığı

Gazetede denk gelen bir habere göre adamın biri kumar bağımsıymış sadece poker veya kart oyunlarını oynamıyor ayrıca kumar makinelerine de oldukça aşıkmış, daha sonra karısı sürekli Las Vegas'a gittiğini fark etmiş. karısını iş gezisine çıkıyorum diye kandıran bu adam neredeyse karısından daha çok kumar oynamayı seviyormuş birde bu duruma borçlar eklenmesin mi neredeyse hayatlarında hiç görmedikleri kadar borca batmışlar, bunu duyan karısı direk karakola gitmiş ve boşanma işlemlerini başlatmış.

Başımın Etini Yeme

Evet çok klasik bir boşanma türü artık kalıplaşmış olan uzunca konuşma kadınların en büyük silahlarından diyebiliriz tabi sesini çıkaramayan erkek olunca kadınında bunu daha çok yapmasına neden oluyor, daha sonra adam boşanmak için hiç gözünün yaşına bakmamış ve direk avukatına talimatı vermiş.

Hayvan Sevgisi

Erkekler eşlerinin köpek vb hayvanları sevmesinden hoşlanmazlar çünkü hem evi pisletirler hem de kocalarıyla ilgilenmeleri pek umurlarında olmaz. Evimin karşısında oturan adamın sorunu da tamda bu problem artık dayanamayan adam çoluk çocuk demeden boşanma isteğini mahkemeye verdi.

Palamut Gibi

Henüz yeni evlenmiş çift daha 5 ay geçmeden boşandılar sebebi ortaya çıktığında şaşkınlığımı gizleyemedim kocasının penisi büyük diye boşanmışlar oysaki, Cicim ayları bittiğinde seks karşı koyulmaz ve yorucu hale gelmeye başlamış ve kadının sabrını taşıran son damla da penisin boyu olmuş.

Yorumlar (0 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder