İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Apple Airpod'lar Yerine, En İyi 8 Kablosuz Kulaklık Alternatifi - bannygo.com

Apple Airpod'lar Yerine, En İyi 8 Kablosuz Kulaklık Alternatifi

Abone Ol Google News Logo
Zafer Ogün Sefer
672977 kişi okudu
5 5

Sebebiniz ne olursa olsun, Apple’ın Airpod’larını satın almak istemiyor olabilirsin, en azından tek seçeneğinin bu olmadığını bilmelisin.

Kablosuz kulaklık eğiliminde şirketlerin yatırımlarının arttığını söylemekte fayda var. Birçok farklı ürün mevcut ve her şeyde olduğu gibi Airpod’lardan daha iyi olan birçok ürün var.

Apple’ın Airpod’larında önemli bir düşüş trendi var, Rakiplerine göre daha az pil ömrü ve 200 dolar civarında çok daha yüksek bir fiyat sunduğundan mıdır? Bilinmez ama Ekolayzırları ve kontrolleri de yok. Tabi ki MacOS cihazlarında hızlı bağlantı için Apple kullanıcılarına yönelik oldukça harika çalışırlar. Yine de tek seçenek değiller.

Bu liste en iyinin en iyisini bir araya getirmek için yapıldı. Böylece sadece tek bir seçenek seçmek zorunda kalmayacaksın. İşte Airpod olmayan sekiz kablosuz kulaklık alternatifi.

Jabra Elite Active 65T

Jabra Elite Active 65T

Airpod’ların kullanım süresinden daha uzun bir kullanım ömrü sunan bu kulaklıklar, Jabra’nın kendi kulak içi kulaklık sıralamasında da bir numara gibi görünüyor.

Spor fanatiği ve aktif yaşam tarzları için üretilmiş olan bu kulaklıklar oldukça dayanıklıdır. Tabi ki siz yine düşürmemeye dikkat edin. Müzik, Çağrılar veya benzeri seslerde harika bir deneyim sunar. Bluetooth menzili yaklaşık 10 metredir ve pil ömrü, şarj çantasıyla 15 saat boyunca yapışır. İnanılmaz özelliklere sahip olsalar da pek ucuz değiller. Yine 190 Dolar’a kadar koşuyor.

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds

Şık, konforlu ve harika görünen Samsung Buds’lar yine sıralamamıza giren ve Jabra Elite serisine göre çok daha ucuz olan bir ürün.

Büyük ses kalitesi ve harika tamamlayıcı uygulaması ile kullanıcısına çok daha yüksek bir deneyim sunar. Ayrıca Samsung S10 telefonunuz olduğu sürece kablosuz olarak şarj olan ilk kulaklıklardır. Arka planda sadece beyaz parazite ihtiyaç duyanlar için sadece bir modu bile var. Hatta 10 metrelik bir Bluetooth aralığına ve 15 saatlik bir batarya ömrüne sahiptirler. Ancak fiyatı yaklaşık 130 dolar civarında.

BlueAnt Pump Air

BlueAnt Pump Air

Kalbinizin sesine kadar duyabileceğiniz ince hassasiyet kontrolü mevcuttur, BlueAnt Pump Air oldukça formda bir kulaklık ürünü diyebiliriz. Ayrıca diğer kulaklıkların bas gücü ile karşılaştırıldığında çok daha öne çıkabilir. Şarj durumunda yaklaşık 12 saat çalışır ve Bluetooth 4.2 ile çalışabilir. BlueAnt Pump Air kulaklıkları yaklaşık 170 dolar tutarındadır.

Master & Dynamic MW07

Master & Dynamic MW07

Master & Dynamic’in kulaklıklarının en iyi özelliklerinden biri, ne kadar güzel göründüğüdür, Bakış ve şıklık sizin için önemli ise bu ürüne sıcak bakabilirsiniz, Sahip oldukları tek olumlu şey bu da değil, Kulaklık yapısı gereği oldukça rahattırlar, ancak en büyük dezavantajı fiyatları olmuştur. Nadir olmalarına rağmen bu listede pahalı olan tek şey değil. Bu MW07 kulaklıkların maliyeti yaklaşık 300 dolar seviyesinde.

Sennheiser Momentum

Sennheiser Momentum

Daha hafif, konforlu ve şık kulaklık isteyenlerin tercih edebileceği bir diğer ürün olan Sennheiser’in bu tarz ürünlere olan geliştirme katkısından dolayı bile seçilebilir. 10 metrelik Bluetooth aralığı ve 12 saatlik pil ömrü ile birlikte mükemmel ses kalitesine sahip olmak için mükemmel niteliklere sahip bir seçenek. Fakat fiyatı oldukça yüksek olabilir. 300 Dolarlık bir ürün olan Sennheiser herkesin istediği bir kulaklık olmak için hala çalışıyor.

Plantronics Backbeat Fit 3100

Plantronics Backbeat Fit 3100

Bunlar, özellikle dışarıda çalışırken, çalışmak için oldukça ideal kulaklıklardır. Plantronics kulaklıklar su geçirmez. Hasar kanıtı ve uygulama üzerinden bir bozukluk söz konusu olduğunda birebir değişim sağlanabilir. Diğerleriyle benzer şekilde 10 metrelik bir Bluetooth aralığına ve 15 saatlik bir pil ömrüne sahiptirler. Şarj davası ağır olsa da bu herhangi bir aktif yaşam tarzı için oldukça yeterli ve standart bir ürün. Yaklaşık 150 dolar civarında bu ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Mobvoi TicPods Free

Mobvoi TicPods Free

Dört dörtlük bir kulaklık olmayabilir fakat Mobvoi’nin Ticpod’ları şaşırtıcı bir ses aralığına, kolay bir arayüze sahiptir. Aynı zamanda su geçirmez olması da bu ürünü seçmenizde ki en büyük etkenlerden biri. Parlak renk seçenekleriyle birçok tasarımı mevcuttur. Bluetooth aralığı 10 metre, ancak bunlar şarj cihazıyla yaklaşık 18 saat pil ömrü ile geliyor. Mobvoi TicPods Free’nin fiyatı yaklaşık 130 dolar.

Sol Republic Amps Air 2.0

Sol Republic Amps Air 2.0

Bu listede yer almış diğer ürünler kadar iyi olmayan bu ürün yine de bu listede yer alacak bazı etkileyici özelliklere sahip.

Sol Republic Amps Air 2.0 kulaklıkları güçlü ses, sağlam bir şarj çantası ve çekici bir tasarımla geliyor. 15 metrelik bir Bluetooth aralığına sahip olması ile öne çıkan bu ürün 3 saatlik şarj ömrü olduğu düşünülünce çokta tercih edilebilir durmuyor. En iyi pil ömrüne sahip değil ancak 130 dolara yine de fena olmayan bir ürün diyebiliriz.

Editör Tavsiyeleri

Bütün yorumların sonunda Jabra Elite Active 65T bu listedeki en iyi ürün olabilir. Airpod’lardan bile daha iyi, ancak bu onların benzersiz yaşam tarzınız için en iyi oldukları anlamına gelmez. Daha önce hiç kablosuz kulaklık kullanmadıysanız, Samsung Galaxy Buds gibi ucuz ve kaliteli bir çift elde etmeyi de düşünebilirsiniz.

Ne almaya karar verirseniz verin, farklı yaşam tarzlarına uyacak çok sayıda kulaklık var ve yalnızca Apple Airpod’larla sınırlı değilsiniz. Yine de kablosuz kulaklıklar her için iyi bir değişiklik olabilir. O yüzden ilk adımı atın ve daha iyi bir dinleme deneyimi yaşayın.

İlgilendiğiniz farklı bir kulaklık var mı? Ya da kaçırdığımız bir bilgi var mı? Bu listeyle ilgili düşüncelerinizi yorumlarda aşağıda bize bildirmeyi deneyin ve tartışmayı İnstagram, Twitter ya da Facebook sayfalarımıza iletin.

Yorumlar (1 )
Ziyaretçi Resmi
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsunuz. Yorumu Gönder
Tüm Yorumlar