İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Bannygo'yla ilgili bir sorunu bildirme - Yardım Merkezi - bannygo.com

Yardım Merkezi

Aklınızda bazı sorular olabilir, bunlar çok normal. Yardım merkezimizi Bannygo'yu nasıl daha etkili kullanabileceğiniz göstermek ve karşılaştığınız sorunları daha kolay çözmeniz için oluşturduk.

Geri dön
Yardım Merkezi Sorularını Aç!

Bannygo'yla ilgili bir sorunu bildirme

Bir şey çalışmıyor

Bannygo'da çalışmayan bir şey varsa bizi bilgilendirmek için lütfen bize İletişim sayfamız üzerinde bulunan mail adreslerimizi kullanarak mail göndermeyi dene.

Kötü amaçlı içerikleri şikayet edin.

Editörlerimiz bir içeriği onaylamadan önce tüm testlere tabi tutar ve detaylı şekilde incelerler fakat yine de gözümüzden kaçan birşey olduysa bunu bize bildirmeyi dene. Bannygo'ya bir şikayette bulunulduğunda, bu şikayet tarafımızca incelenir ve Üyelik standartlarımızı ihlal eden her şey kaldırılır.

Görüşlerinizi paylaşın

info@bannygo.com mail adresini kullanarak bizimle Bannygo'yu nasıl daha iyi yapabileceğimiz konusunda önerilerini ve görüşlerini bildirebilirsin. Yardım merkezimi nasıl iyileştirebileceğimize yönelik düşüncelerinizi de yine aynı mail adresine aktarabilirsiniz.

Bannygo'yu kullanan bazı insanların görüşleri sayesinde hizmetlerimizi yeniden tasarlama ve geliştirme fırsatımız oldu. İlkelerimizi iyileştirdik ve teknik sorunları çözdük. Değerli zamanını ayırarak düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz.