İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Profil Bilgilerinizi Ekleyin veya Düzenleyin - Yardım Merkezi - bannygo.com

Yardım Merkezi

Aklınızda bazı sorular olabilir, bunlar çok normal. Yardım merkezimizi Bannygo'yu nasıl daha etkili kullanabileceğiniz göstermek ve karşılaştığınız sorunları daha kolay çözmeniz için oluşturduk.

Geri dön
Yardım Merkezi Sorularını Aç!

Profil Bilgilerinizi Ekleyin veya Düzenleyin

Biyografi kısmını nasıl düzenleyebilirim?

Kullanıcı ayarları sekmesinde Biyografi kısmını bulun, max 400 karakter olacak şekilde kendiniz hakkında bilgiler, sevdiğiniz sanatçılara ait etiketler yada farklı bir motivasyon cümlesi yazabilirsiniz. Güncelleme sonrası profilinizde yer alan isminizin hemen altında biyografiniz görünecektir.

Örnek Biyografiler

  • Mutluluğun tek çaresi, onu paylaşmaktır. Byron
  • Sanat sever, traveller, Profesyonel bir voleybolcu.
  • #hayatGuzeldir #Besiktas, Kuşlar kadar özgür, bulutlar kadar serbest olalım.

Adımı soyadımı değiştirebilir miyim?

Bilmelisin ki, biz nüfus memuru değiliz fakat üye olurken ismini yanlış yazabileceğini düşünerek profilindeki ad soyad bilgilerini yalnızca birkaç sefere mahsus değiştirebilirsin. Çok fazla bu işlemi denediğinde SPAM olarak algılanacak ve belirli bir süre siteden engelleneceksin. Lütfen bunu kötüye kullanmamaya çalış.

Özel karakterler kullanamıyorum?

Olması gereken de bu, isminde ne yazık ki bu (*/@-<) vb. karakterleri kullanamazsın.

Farklı cinsiyet türleri seçimi

Bannygo, kişisel görüşlerini önemsiyor, şimdilik yalnızca Erkek ve Kadın cinsiyetlerine izin versekte yakın zamanda farklı seçimleri de ekleyeceğiz. Eğer bu konuda inatçı ve ısrarlı biriysen lütfen bize iletişim sayfasında yer alan mailleri kullanaraj mesaj atmayı dene, sana yardımcı olmaya çalışacağız.

Telefon modelimi neden seçmem gerekiyor?

Bu zorunlu bir bilgi değil tabi ki, fakat bazı amaçlar doğrultusunda telefon modelini öğrenmek ve buna uygun olarak Bannygo'yu geliştirmek istiyoruz. Ayrıca bunu yaptığın zaman seni birkaç puanla (10) ödüllendireceğiz. Hatta ilk rozetini de kazanacaksın.

Profilimde yer alan cep telefonunu diğer üyeler görebilir mi?

Cep telefonu bilgilerin yalnızca satın aldığın ürünleri sana ulaştırmada kolaylık sağlaması açısından istenir. Diğer kullanıcılar telefon numaranı asla göremezler.

Adres bilgilerim neden isteniyor?

Adres bilgilerin yalnızca satın aldığın ürünleri sana ulaştırmada kolaylık sağlaması açısından istenir. Diğer kullanıcılar adres bilgini asla göremezler.