İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Mağaza - Yardım Merkezi - bannygo.com

Yardım Merkezi

Aklınızda bazı sorular olabilir, bunlar çok normal. Yardım merkezimizi Bannygo'yu nasıl daha etkili kullanabileceğiniz göstermek ve karşılaştığınız sorunları daha kolay çözmeniz için oluşturduk.

Geri dön
Yardım Merkezi Sorularını Aç!

Mağaza

Girdiğiniz etkileşimleriniz ile Bannygo üzerinde iyi bir puan kazandıysanız, şimdi onları kullanma vakti. Mağaza'ya giderek hoşuna giden bir ürün seçmeyi dene, Hemen Al butonunu tıkladığında ürünü daha detaylı görebileceğin bir pencere açılacak burada sahip olduğun puanı, ürünün puanını ve gerekli bilgileri kolayca görebilirsin. Almak istediğinden eminsen Satın almayı Tamamla butonuna tıkla çıkan uyarı sorusu üzerinde Evet'i seçerek satın alma işlemini başarıyla tamamlarsın.

Ürün nasıl bana gelecek?

Bir ürün satın aldığında bununla ilgili bizde bir bildirim alırız, yoğunluklarımız nedeniyle anında cevap veriyor olamayabiliriz. Ama genellikle 1-3 iş günü içerisinde yanıtlamaya çalışırız. Biz bu süreçle uğraşırken senden yapmanı istediğimiz birkaç şey var:

  • Öncelikle Profil sayfanda bulunan Ayarlar kısmında Adresini ve Cep telefonunu yazdığından ve doğru olduğundan emin ol. Aksi taktirde sana ulaşmamız bunları yapana kadar mümkün olmayacaktır.
  • Herhangi bir hile, fake puan arttırma işlemleri yapmadığından emin ol.
  • 13 yaşından büyük olduğunu doğrula. Adına fatura kesmemiz gereken durumlarda (Pahalı ürünlerde) minimum 18 yaş zorunluluğu isteriz.

Tüm bunlarla ilgili bir sorun bulunmuyorsa, ürünün statüsünü Profil sayfanda yer alan Satın Aldıklarım kısmından takip edebilirsin. Genellikle 1 hafta içinde ürünü ulaştırmayı deneriz.