İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

Hesap ayarları - Yardım Merkezi - bannygo.com

Yardım Merkezi

Aklınızda bazı sorular olabilir, bunlar çok normal. Yardım merkezimizi Bannygo'yu nasıl daha etkili kullanabileceğiniz göstermek ve karşılaştığınız sorunları daha kolay çözmeniz için oluşturduk.

Geri dön
Yardım Merkezi Sorularını Aç!

Hesap ayarları

Bannygo ayarlarımı nerede bulabilirim?

Ayarlarınızı bulmak için, giriş yaptıktan sonra ekranınızın sağ üstündeki isminize tıklayın. Açılan Profil sayfanız üzerinde farklı menüler göreceksiniz, Ayarlar'ı seçin. Buradan, düzenlemek istediğiniz ayarları içeren seçeneği değiştirebilir ve güncelleye basabilirsiniz.

  • Genel: Adınız, biyografi gibi temel ayarlarınızı düzenleyin.
  • Güvenlik: Hesabınızı güvende tutmak için şifrenizi değiştirin.
  • Kişisel: Cinsiyet, Telefon Modeli, Telefon No, Adres gibi kişisel bilgilerinizi güncelleyin.

Neden Telefon Numaramı yada adresimi vermem isteniyor?

Telefon numaranız yada adresiniz tamamıyla algoritmalarımız için puan sonrası ödüllendirme açısından gerekmektedir. Üye olur olmaz doldurmanız gerekmez herhangi bir zorunlulukta yoktur. Fakat kazandığınız puanlar ile alışveriş yaptığınız da ürünleri doğru kişiye ulaştırmak için bu bilgilere ihtiyaç duyarız.

Telefon Numaramı yada adresimi diğer üyeler görebilir mi?

Gizliliğinizi önemsiyoruz. Telefon numaranız ve adresiniz hatta cinsiyetiniz bile diğer üyelere görünmez. Kişisel bilgilerinize önem veriyoruz ve bunları 3. şahıslar olsa dahi paylaşmıyoruz.

Bannygo, biyografi kısmına yazılan adres yada telefon numarası için herhangi bir gizlilik taahhüt etmez.

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?

Malesef kullanıcı adını değiştiremezsin. Belki eskisinden sıkılmış olabilirsin fakat Bannygo'nun seni bu kullanıcı adı ile tanıdığını unutma. Bu yüzden kurallarımıza yönelik kullanıcı adını değiştiremezsin.