İsteğiniz Yapılıyor.
Giriş Yap
Hakkımızda Künye Gizlilik Şartları Yardım İletişim

İçerik Eklemek - Yardım Merkezi - bannygo.com

Yardım Merkezi

Aklınızda bazı sorular olabilir, bunlar çok normal. Yardım merkezimizi Bannygo'yu nasıl daha etkili kullanabileceğiniz göstermek ve karşılaştığınız sorunları daha kolay çözmeniz için oluşturduk.

Geri dön
Yardım Merkezi Sorularını Aç!

İçerik Eklemek

Hayalinizde yazar olmak varsa, Bannygo buna izin vermek için özel olarak tasarlanmıştır. Sitemizde yer alan kategorilerden herhangi biri üzerinde, herhangi bir konuyu kendi yorumlarınızla yazabilir, resimler ekleyebilir hatta linkleyebilirsiniz.

Yazdığınız içerikleri çoğu zaman anasayfamız üzerinde gösteririz. ve bununla birlikte Google üzerinde görünmesi içinde gerekli bildirimleri sağlarız.

Nasıl içerik yazabilirim?

Bir içerik yazmak için minimum 300 puan'a sahip olman gerekir. Bunu belirli kurallarımızın çiğnenmemesi ve adaleti sağlamak açısından kullanırız. Zaten içerik yazmak kolay bir iş olmadığından sadece buna gönül vermiş kişilerden içerik yazmasını bekleriz. Sahip olduğun puan 300 ve üzeri olduğunda otomatik olarak içerik yazabilme yetkisi alırsın. Sonrasında profilinde yer alan içerik ekle sekmesi aktif hale gelir ve içerik oluşturmaya başlayabilirsin.

Yazdığım içerikler hemen görünecek mi?

Oluşturduğun içerikler moderatörlerimiz tarafından incelenir ve bazı kriterler açısından teste tabi tutulur. Bunlar şunlardır:

  • Özgünlük: (yazılan içeriklerin internet üzerinden (ç)alınmadığına emin oluruz.)
  • Kelime uzunluğu: (Minimum 300 kelime içeren bir içerik olup olmadığına dikkat ederiz.)
  • Kurallar: Dahilinde (Yazılan içeriğin kurallarımıza aykırı (nefret söylemi, çıplaklık, siyasi düşünce) olup olmadığını test ederiz.)
  • Etiketler: (Kullanılan etiketlerin anlamlı olup olmadığına bakarız. (Oyun adında bir etiket yerine GTA 6 Online etiketini tercih ederiz. ))
  • Ve bunlara benzer bir kaç test daha yaparız. Uygun olması durumunda anında onaylanır.

Yazdığın içeriklerin durumunu profil sayfanda yer alan İçeriklerim kısmından takip edebilirsin.